کد خبر: 226261 A

استقلال باتجربه تر از پرسپولیس است؛

برای برد می رویم، نمی دانم تیمی اتوبوسی بازی می کند یا نه، تلاش می کنیم ۳ امتیاز را به دست بیاوریم و دنبال بازی هجومی هستیم، ریسک نمی کنیم که غافلگیر شویم باید هوشیارانه بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه درباره مسایل فنی و نقاط ضعف و قوت تیم استقلال صحبت نمی کنم، گفت: برای بردن دربی ریسک نمی کنیم تا غافلگیر نشویم.

به گزارش ایلنا، حمید درخشان در نشست پیش از برگزاری شهرآورد ۷۹ با بیان اینکه تیم استقلال از پرسپولیس باتجربه تر است در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: محمد عباس زاده دچار مصدومیت شده و شرایط خوبی ندارد. پیام صادقیان نیز مصدومیت دارد و مقرر شد کادر پزشکی آخرین وضعیت این بازیکنان رابه اطلاع کادر فنی برسانند.

وی با بیان اینکه شرایط شهرآورد قابل پیش بینی نیست اضافه کرد: این دیدار همیشه بازی بزرگی بوده است که فشار روحی روانی دارد، سرخپوشان تمام تلاششا ن را می کنند که از نظر روحی و روانی آماده بازی شوند و امیدوارم بتوانند درون زمین عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال شهرآورد بازیکن باتجربه می خواهد، گفت: بازی بزرگ بازیکن بزرگ می خواهد. از داشته های خود استفاده می کنیم و امیدواریم فردا به موفقیت برسیم.

درخشان درباره تیم استقلال رقیب سنتی پرسپولیس افزود: استقلال همیشه تیم بزرگی بوده است باید تلاش کنیم قابلیت این تیم را مهار کنیم و از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم، امیدواریم از داشته هایمان به خوبی استفاده کنیم و برای بینندگان نمایش خوبی داشته باشیم.

وی درخصوص نقاط قوت و مسائل فنی حریف تصریح کرد: در این باره صحبت نمی کنم تنها می گویم استقلال تیم بزرگی است آنها کار خود را روی اصول و روند جلو می برند جناح راست این تیم خسرو حیدری بازیکن بسیار خوبی است هافبک های آنها جنگنده هستند. باید آنها را از کار بیندازیم و توان خط حمله را نشان بدهیم. صادقیان مصدوم شده است امیدوارم عکس پای او نشان دهنده این باشد که بازی کند در غیر اینصورت جایگزین های خوبی داریم.

درخشان در رابطه با تجربه بیشتر استقلال، عنوان کرد: این نکته مثبتی برای حریف است. تلاش می کنیم جوان هایمان را آماده کنیم تا بدانند باید فردا بدوند و بجنگند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه در مورد داور بازی، گفت: این بازی یک داور می خواهد و فرقی ندارد که چه کسی داور است، فقط باید اشتباه نکند. امیدوارم اشتباه داور فاحش نباشد.

وی در رابطه با اینکه استقلال در بازی های گذشته دفاع کرده است، افزود: برای برد می رویم، نمی دانم تیمی اتوبوسی بازی می کند یا نه، تلاش می کنیم ۳ امتیاز را به دست بیاوریم و دنبال بازی هجومی هستیم، ریسک نمی کنیم که غافلگیر شویم بازی را باید ببریم و هوشیارانه بازی کنیم و غافلگیر نشویم. تجربه استقلال از ما بیشتر است و تیم بزرگی هستند. نباید محتاط بازی کنیم باید فکورانه کار کنیم تا ۳ امتیاز را به دست بیاوریم.

درخشان در ادامه در مورد اینکه آیا اسلحه پنهانی دارد، تصریح کرد: این مسئله را باید در زمین پیاده کنیم. همه چیز در زمین اتفاق می افتد شاید در زمین همه چیز برعکس شود و ۱۰ نفر بخواهند دفاع کنند که این ما را برای حمله دچار مشکل می کند امیدوارم ۲ تیم تهاجمی بازی کنند. تمام فکر و تمرینات ما در این هفته روی بازی هجومی بوده است.

درخشان در ادامه در رابطه با اینکه این بازی هم مساوی می شود، تصریح کرد: فوتبال قابل پیش بینی نیست امیدوارم این اتفاق نیافتد و نتیجه به سود ما رقم بخورد، برای برد وارد زمین می شویم و همه تلاشمان این است که برنده بازی شویم. هواداران همیشه سرمایه باشگاه پرسپولیس بودند، امیدوارم حضورشان به بازی گرمی دهد و تیم خود را تشویق کنند و ۹۰ دقیقه یار تیمشان باشند. بارها گفتیم هواداران خوبی داریم و فردا باید این مسئله ثابت شود و هواداران تیم خود را تشویق کنند.

استقلال بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس روحی و روانی زمین سرمایه فوتبال فوتبال پرسپولیس تیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر