کد خبر: 229867 A

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال؛

تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با تساوی برابر پدیده مشهد بعد از هفته ها ناکامی دور برگشت را با یک امتیاز خانگی آغاز کرد.

دیدار تیم های ملوان بندر انزلی و پدیده مشهد از هفته شانزدهم لیگ برتر با دو گلی که در هر نیمه به ثمر رسید با تساوی خاتمه یافت تا دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، روز دوم از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز سه‌شنبه با دیدار تیم‌های ملوان و پدیده پیگیری شد که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی ۲ - ۲ به پایان رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه تختی‌انزلی و بدون حضور تماشاگر و به قضاوت اشکان خورشیدی برگزار شد، میلاد غریبی در دقیقه ۸ برای پدیده و یک دقیقه بعد محسن یوسفی برای ملوان در نیمه اول گلزنی کردند. در نیمه دوم ابتدا محسن یوسفی در دقیقه ۵۰ ملوانان را پیش انداخت اما رضا ناصحی در دقیقه ۸۰ بار دیگر کار را به تساوی کشاند تا دو تیم در آغاز دور برگشت لیگ به تقسیم امتیازات رضایت دهند.

با این تساوی تیم ملوان بندر انزلی با ۱۰ امتیاز در قعرجدول باقی ماند و تیم پدیده مشهد ۱۹ امتیازی شد و در رده دهم جدول باقی ماند.

از نکات قابل توجه این دیدار بازگشت پژمان نوری به جمع انزلی چی‌ها بود که این هفته پس از جدایی از استقلال بار دیگر با پیراهن شماره ۸ ملوان و بازوبند کاپیتانی در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت.

ترکیب ملوان:ایمان صادقی، ابوالحسن جعفری، عزت الله پورغاز، احمد آهی، صادق محمدی، سعید یوسف‌زاده، مازیار زارع، پژمان نوری، صادق محرمی، جلال رافخایی و محسن یوسفی

ترکیب پدیده:مجتبی روشنگر، مسعود نظرزاده، میلان یوانوویچ، ایگور پراهیچ، رضا ناصحی، محمد نژاد مهدی، زوران کنزوویچ، اکبر صادقی، میلاد غریبی، مهدی خیری و عباس محمد رضایی

استقلال جدول رقابت های لیگ برتر فوتبال لیگ برتر لیگ برتر فوتبال مشهد پدیده ملوان انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر