کد خبر: 229889 A

هفته شانزدهم لیگ‌برتر؛

تیم‌ فولاد خوزستان با برتری مقابل تراکتورسازی بار دیگر به جمع مدعیان لیگ‌برتر برگشت.

تیم‌ فولاد خوزستان با برتری مقابل تراکتورسازی بار دیگر به جمع مدعیان لیگ‌برتر برگشت.

به گزارش ایلنا، در ادامه هفته شانزدهم لیگ برتر تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی‌تبریز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی اهواز در حضور ۱۰هزار تماشاگر به قضاوت تورج حق‌وردی به مصاف هم رفتند که این بازی در در پایان با برتری ۳ بر ۲ خوزستانی‌ها به پایان رسید.

در این دیدار لوسیانو ادینیو در دقیقه ۴ خیلی زود برای تراکتورسازی گلزنی کرد تا ۱۱ گله شود و در صدر جدول گلزنان یکه‌تازی کند، ولی ساسان انصاری در دقیقه ۱۳ موفق شد گل مساوی فولاد را وارد دروازه تراکتورسازان کند. در ادامه در دقیقه ۳۴ آلویز نانگ موفق شد گل دوم فولاد را نیز به ثمر برساند تا تیمش را برنده به رختکن برود. در نیمه دوم و در دقیقه ۵۵ بار دیگر لوسیانو ادینهو بود که دروازه فولاد را باز کرد تا بازی را به تساوی بکشد و خود را ۱۲ گله کند.

البته این نتیجه پابر جا نماند و در دقیقه ۶۰ مهرداد جماعتی موفق شد سومین گل فولاد را هم بر روی اشتباه مهلک حامد لک به ثمر برساند. لک در روز خوب خود نبود و به همین دلیل خطیبی دست به تعویض سنگربان خود زد تا دروازه تیمش بیشتر از این باز نشود. درگیری لک با گردانی هم در تعویض این دروازه‌بان بی‌تاثیر نبود.

یکی از تماشاگران فولادی در اواخر بازی به میانه زمین آمد تا خوشحالی‌اش را با بازیکنان فولاد تقسیم کند که البته نیروی انتظامی وی را به بیرون برد.

شاهین ثاقبی، محسن دلیر، سامان نریمان‌جهان و سعید آقایی از تراکتورسازی و همچنین بهمن کامل از فولاد از داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

ترکیب فولاد خوزستان:ارشاد یوسفی، حکیم نثاری، امید خالدی، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، مهدی بدرلو، بهمن کامل، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری، الویس نانگ و علی سینا ربانی

ترکیب تراکتورسازی‌تبریز:حامد لک(نوشی‌صوفیانی)، مهرداد بایرامی، حبیب گردانی، احمد کامدار، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، شهریار شیروند، فریدبهزادی کریمی، پیمان کشاورز، محسن دلیر و ادینیو

فولاد خوزستان تراکتورسازی هفته شانزدهم لیگ‌برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر