کد خبر: 241980 A

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد:

موضوع پرونده پدیده شاندیز اختلاس نیست، اختلاس یعنی که کارمند دولت از اموال دولت بردارد و در پرونده پدیده چنین اتفاقی رخ نداده است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با رد اختلاس در پدیده شاندیز درخصوص آخرین وضعیت باشگاه پدیده گفت: این باشگاه مشکلی برای ادامه فعالیت ندارد و تغییر نام آن از حقوق مالکین آن است لذا به دلیل مشکل مالی مجبور به تغییر نام نیستند.

به گزارش ایلنا، محمدعلی پورمختار درباره آخرین وضعیت باشگاه ورزشی‌پدیده درخصوص پرونده اختلاس پدیده شاندیز گفت: ‌این باشگاه مشکلی ندارد و می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد و بنای بررسی این پرونده بر تعطیل کردن نیست این باشگاه نیست.

نماینده مردم همدان درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه‌پدیده باید اسم خود را تغییر دهد، توضیح داد: ‌ تغییر نام به دست خود مالکین است و به نظر بنده مشکلی ندارد، این باشگاه همچنان با نام پدیده فعالیت کند و اطلاعی ندارم از این جهت که به دلیل مشکلات مالی باشگاه مجبور به تغییر نام است.

پورمختار در گفت‌وگو با خانه‌ملت درباره این سئوال که آیا باشگاه‌پدیده سهمی در اختلاس پدیده‌شاندیز دارد، تاکید کرد: موضوع پرونده پدیده‌شاندیز اختلاس نیست، اختلاس یعنی که کارمند دولت از اموال‌دولت بردارد و در پرونده پدیده چنین اتفاقی رخ نداده است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد: پدیده بخش‌خصوصی است و به مردم سهام فروخته و آنها مدعی هستند سهام را هزینه و به ساختمان و فروشگاه تبدیل کردند، لذا این اختلاس نیست و دارندگان‌سهام پدیده باید این اطمینان‌خاطر را داشته باشند که اختلاس نیست و باید مدیریتی صورت گیرد که باعثچالش بین مردم و پدیده به وجود نیاید.

بخش خصوصی حقوق خانه ملت دولت رئیس مجلس سهام کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی مشکلات مالی نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر