کد خبر: 249291 A

هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال؛

حمید درخشان که در روزهای اخیر شایعاتی درخصوص برکناری اش درصورت عدم پیروزی مقابل ملوان منتشر شده روز جمعه می تواند سرنوشت خود را در پایان ۹۰ دقیقه دیدار با ملوان رقم بزند.

هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام دو دیدار در تهران و مسجد سلیمان پیگیری می شود اما شاید مهمترین دیدار فردا در ورزشگاه آزادی برگزار شود که سرخپوشان میزبان ملوان بندر انزلی هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امروز پنجشنبه راه آهن که با علی لطیفی جوان حال روز خوشی ندارد در ورزشگاه تختی به مصاف ذوب آهنی می رود که با پیروزهای متوالی خود را به جمع تیم های بالای جدول رسانده و حتی جواز حضور در دیدار نهایی جام حذفی را بدست آورده است. نفت مسجد سلیمان و صبای قم هم برگزار کننده دیگر دیدار امروز خواهند بود.

اما جمعه، پرسپولیس تهران پس از ۳ باخت متوالی و سقوط به رتبه نهم جدول رده بندی در ورزشگاه آزادی از ملوان قعرنشین پذیرایی می کند. حمید درخشان به خوبی می داند که رسیدن به برتری برابر تیم هایی که فیروز کریمی هدایت آنها را برعهده دارد، دشوار است.

پرسپولیس در این دیدار محمدنوری و مهدی طارمی دو مهره اصلی خود را به دلیل ۳ اخطاره بودن در اختیار ندارد و پیام صادقیان نیز مثل همیشه مصدوم است.

درخشان که در روزهای اخیر شایعاتی درخصوص برکناری اش درصورت عدم پیروزی مقابل ملوان منتشر شده روز جمعه می تواند سرنوشت خود را در پایان ۹۰ دقیقه دیدار با ملوان رقم بزند.

تراکتورسازی هم که با کسب تساوی های متوالی به رتبه چهارم نزول کرده در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز میزبان پدیده مشهد است و بهترین فرصت را برای جبران نتایج چند هفته گذشته اش دارد.

در نهایت دربی حساس استقلال صنعتی خوزستان و فولاد روز جمعه در اهواز برگزار می شود. استقلال صنعتی برای فاصله گرفتن از جمع تیم های پایین جدول و فولاد نیز که در رتبه دوم جای دارد برای صدرنشینی، به این شهرآورد نگاه ویژه ای دارند.

برنامه ادامه مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

پنجشنبه - ۱۶ بهمن
راه‌آهن تهران - ذوب‌آهن اصفهان، ساعت ۱۵:۳۰(ورزشگاه تختی تهران)
نفت مسجدسلیمان - صبای قم، ساعت ۱۵:۳۰(ورزشگاه بهنام محمودی)

جمعه - ۱۷ بهمن
تراکتورسازی تبریز - پدیده مشهد، ساعت ۱۶(ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز)
پرسپولیس تهران - ملوان بندرانزلی، ساعت ۱۷:۰۵(ورزشگاه آزادی تهران)
استقلال خوزستان - فولاد خوزستان، ساعت ۱۷:۱۵(ورزشگاه غدیر اهواز)

اصفهان جام حذفی جدول ذوب آهن راه آهن صبای قم فولاد لیگ برتر فوتبال مشهد ورزشگاه یادگار امام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر