کد خبر: 253413 A

تابع سازمان‌لیگ هستیم؛

امروز در سازمان‌لیگ با بهروان صحبت کردم. وی اعلام کرد این موضوع به تایید ۳ سازمان رسیده و ما نیز تابع سازمان‌لیگ هستیم و در این ورزشگاه به میدان برویم.

سرپرست‌استقلال درباره وضعیت تیمش پیش از مصاف با گسترش‌فولاد توضیحاتی ارائه داد.

میرشاد ماجدی درباره تغییر ورزشگاه‌محل بازی استقلال و گسترش‌فولاد گفت: تیم گسترش فولاد میزبان است و می تواند ورزشگاه خود را معرفی کند و این ورزشگاه باید مورد تایید سازمان‌لیگ، هیات‌فوتبال و شورای‌تامین برسد. امروز در سازمان‌لیگ با بهروان صحبت کردم. وی اعلام کرد این موضوع به تایید ۳ سازمان رسیده و ما نیز تابع سازمان‌لیگ هستیم و در این ورزشگاه به میدان برویم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره دیدار تیمش برابر گسترش فولاد اضافه کرد: فکر می‌کنم روز جمعه هواداران بازی خوبی را ببینند زیرا همه تیم‌ها برابر استفلال انگیزه خاصی دارند و امیدواریم اتفاقات بازی به شکلی باشد که در پایان ما برنده باشیم. گسترش فولاد تیم خوب و جوانی است و مطمئنا حریف سختی برای استقلال خواهد بود.

ماجدی درباره محرومان استقلال در این دیدار تصریح کرد: در این دیدار برهانی تنها محروم قطعی ما است و به دلیل ۳ اخطاره شدن وی را در اختیار نداریم. جاسم کرار نیز از این بازی محروم است اما منتظریم کمیته انضباطی قطعی بودن این موضوع را به ما ابلاغ کند.

وی در پایان درباره اینکه آبی‌پوشان در تبریز جلسه تمرین برگزار خواهند کرد یا خیر گفت: در مورد این موضوع بعد از جلسه تمرینی امروز اعضای کادر فنی تصمیم خواهند گرفت و اگر تصمیم آنها مبنی بر انجام تمرین باشد، پس از حضور در تبریز شرایط این کار را فراهم خواهیم کرد.

میرشاد ماجدی تیم فوتبال استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر