کد خبر: 10095 A

نایب رئیس مجلس در یزد:

حضرت یوسف با هفت سال کار و تلاش مستمر و پی در پی توانست خود و اصحاب خود را نجات دهد و هم‌اکنون نیز مردم ایران باید آن را الگویی برای خود قرار دهند و با کار و تلاش مستمر کشور را در تحقق اقتصاد مقاومتی یاری کنند.

ایلنا - مهریز: نایب رئیس مجلس گفت: به انرژی حیات آفرین دوران دفاع مقدس نیازمندیم.

به گزارش ایلنا از مهریز یزد، حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی در چهارمین یادواره شهید کعبه استان، سرداران و 82 شهید پایگاه‌های حضرت مهدی (عج) و شهیدان دستغیب و باهنر شهرستان مهریز، مردم استان یزد را نماد اقتصاد مقاومتی خواند و اظهار داشت: کار، تلاش و تولید در کنار مدیریت بهینه مصرف دو رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است و مردم استان یزد در این دو حوزه الگویی برای امت ما هستند و ما این دو را امروز از مردم این استان فرا می‌گیریم.
ابوترابی خاطرنشان کرد: اگر این کار و تلاش مردم یزد نبود امروز هم این استان به نماد کار، تلاش، تخصص و پشتکار شناخته نمی‌شد.
وی با بیان اینکه زنان و مردان یزد در کشور با خصوصیت کار، تلاش و پشتکار شناخته می‌شوند، تصریح کرد: اگر انرژی حیات‌آفرین هشت سال دفاع مقدس به عرصه کار و تولید ما منتقل می‌شد، امروز ایران به یک کارخانه بزرگ تولیدی در جهان با کیفیتی بالا تبدیل می‌شد و بازارهای اروپا و آسیا را در اختیار خود قرار می‌داد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، عصر امروز را به عصر حضرت یوسف تشبیه کرد و اظهار داشت: حضرت یوسف با هفت سال کار و تلاش مستمر و پی در پی توانست خود و اصحاب خود را نجات دهد و هم‌اکنون نیز مردم ایران باید آن را الگویی برای خود قرار دهند و با کار و تلاش مستمر کشور را در تحقق اقتصاد مقاومتی یاری کنند.

او با بیان اینکه امروز دشمن اقتصاد ما را مورد هجمه قرار داده، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی باید با کار و تلاش پی در پی و مدیریت مصرف، حرکت انقلاب را به پیش ببریم.
وی با تاکید بر اینکه مردم استان یزد باید در عدم استفاده از کالاهای خارجی سرآمد کشور باشند، تاکید کرد: دشمن امروز می‌خواهد با فشارها، تحریم‌ها و جلوگیری از چرخش چرخه تولید ایران، بازار ما را خراب کند و ما باید به تعبیر مقام معظم رهبری از این پیچ تاریخی عبور کنیم و توطئه‌های دشمن را نقش بر آب کنیم.

این مقام مسئول اظهار داشت: با صبر و شکیبایی و کار و تلاش امروز مردم ایران کشور ما با وجود تحریم‌های فراوان و فشارهای زیاد دشمن در هیچ عرصه‌ای آسیب ندیده است و برای برون رفت از این فشارها ما نیازمند ایستادگی، تلاش و مدیریت مصرف هستیم و با معرفت و بصیرت این دوره را طی کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر