کد خبر: 103403 A

آیت‌الله مهدوی‌کنی نسبت به تغییر رییس یک دانشگاه از سوی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری واکنش نشان داد.

آیت‌الله مهدوی‌کنی نسبت به تغییر رییس یک دانشگاه از سوی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری واکنش نشان داد.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس دانشگاه امام صادق (ع) روز شنبه در مراسم آغاز سال تحصیلی این دانشگاه در جمع دانشجویان به ایراد سخنرانی پرداخت و اقدام سرپرست وزارت علوم در برکناری رییس یک دانشگاه را کار خوبی عنوان نکرد.

رییس دانشگاه امام صادق (ع) در بخش دیگری از سخنان خود در جمع دانشجویان این دانشگاه با اشاره به تبریک خود به روحانی بعد از پیروزی در انتخابات گفت: در مساله تبریک به روحانی در مجلس خبرگان لازم می‌دانم توضیحاتی ارائه دهم. در آن زمان بنده گفتم تبریک ما سه معنا دارد و معنای آخر یعنی خواستن برکت و مطالبه برکت به معنای خیر عمومی و حتی تاکید کردم اگرچه شاید ما به ایشان رای نداده باشیم اما حالا ایشان رییس جمهور همه ماست.

وی افزود: در ادامه این مطالبه‌گری لازم است بگویم وزیر علومی که رای اعتماد نگرفته و تنها سرپرست وزارت علوم است، هنوز نیامده رییس یک دانشگاه را برکنار می‌کند این به هیچ وجه کار خوبی نیست، بنده این را به عنوان یک مطالبه عرض می‌کنم نه توهین به آقای روحانی که قابل احترام و جزو جامعه روحانیون است.

مهدوی‌کنی تاکید کرد: در روزهای گذشته نیز حضرت آقا مقام معظم رهبری فرمودند ما همه دولت‌ها را تایید می‌کنیم اما این بدان معنا نیست که آنها هرکاری که می‌کنند از نظر ما درست است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر