کد خبر: 103418 A

محمدنبی حبیبی:

حزبی که جوانگرایی نکند مرگ خود را امضا کرده است. جوانگرایی به معنای تقابل نسل‌ها نیست.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: جوانگرایی را در موتلفه اسلامی با محاسبات منطقی انجام داده‌ایم.

به گزارش ایلنا، محمدنبی حبیبی در دیدار با علیرضا بیگی استاندار آذربایجان شرقی، با اشاره به ضرورت تحزب در جامعه گفت: حزبی که جوانگرایی نکند مرگ خود را امضا کرده است. جوانگرایی به معنای تقابل نسل‌ها نیست. متاسفانه برخی افراد به صورت فریبکارانه شعار جوانگرایی سر می‌دهند. جوانی که اصل پذیرش مسئولیت را طی نکرده باشد نمی‌تواند مسئولیت بپذیرد بلکه هر جوانی برای پذیرش مسئولیت‌های سنگین باید از سربازی به سرداری برسد.

وی افزود: حزب موتلفه اسلامی دارای سابقه 50 ساله با خط مشی و چشم‌انداز و دارای اساسنامه و مرامنامه است و در 30 استان و 200 شهرستان دفتر دارد و از تمام خصوصیات یک حزب با تعریف روز برخوردار است.

استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گفت: شهدای حزب موتلفه اسلامی که نهضت امام خمینی (ره) را در سختی‌ها یاری کردند و با خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و مردم این شهدا را فراموش نمی‌کنند. شهدای موتلفه اسلامی از جایگاه رفیعی برخوردار بوده‌اند و از اسطوره‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

بیگی تاکید کرد: در شرایط حساس کنونی نیازمند تشکیلات حزبی در کشور هستیم و موتلفه اسلامی با ویژگی‌ها و سابقه خود کارنامه درخشانی در تحزب دارد. حزب موتلفه اسلامی جایگاهی خوب و با ارزش در کشور دارد که بر مبنای آموزه‌های دینی و از نهضت امام خمینی(ره) جوشیده است.

وی تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی در تاریخ نشان داده بر اصول و مبانی انقلاب و اسلام پا فشاری دارد و هیچگاه خود را درگیر مسائل زودگذر نکرده است.

استاندار آذربایجان شرقی در پایان بر ضرورت تربیت مدیران توسط احزاب تاکید کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر