کد خبر: 12742 A

سردار جعفری:

سپاه از آغاز انقلاب تاکنون در همه عرصه‌ها خود را در مخاطب فعال تهدیدات علیه انقلاب اسلامی دانسته و علاوه بر حضور در می‌دانهای دفاعی و امنیتی، تمامی ظرفیت‌های سازندگی خود را در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور قرار داده است.

فرمانده کل سپاه گفت: امروز سپاه به فضل الهی و در پرتو ولایت در مسیر رشد و تعالی معنوی و توسعه مظاهر واقعی قدرت دفاعی خود قرار دارد.

به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه در جمع پاسداران سپاه جواد الائمه (ع) استان خراسان شمالی با اشاره به آمادگی‌های همه جانبه سپاه اظهار داشت: برای اینکه انقلاب شکوه‌مند اسلامی مراحل تکوینی را در دهه چهارم خود قدرتمندانه به ظهور رساند، سپاه ضمن رصد دائمی تهدیدات و توسعه اشراف اطلاعاتی در ابعاد دفاعی و امنیتی توانسته است آمادگی‌های خود را در عرصه زمینی با ترکیب نیروهای حرفه‌ای زمینی و منبع پایان ناپذیر بسیج در قالب گردانهای امام حسین (ع)، در عرصه هوا فضا با توسعه قدرت تهاجم موشکی در شعاع مؤثر امنیت ملی، در عرصه دریا با توسعه توان دفاعی و تهاجم دریایی و حوزه امنیت انرژی در خلیج فارس به سطح بازدارندگی راهبردی ارتقاء بخشد.

جعفری افزود: سپاه از آغاز انقلاب تاکنون در همه عرصه‌ها خود را در مخاطب فعال تهدیدات علیه انقلاب اسلامی دانسته و علاوه بر حضور در می‌دانهای دفاعی و امنیتی، تمامی ظرفیت‌های سازندگی خود را در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور قرار داده است.

وی در پایان تصریح کرد: برای اینکه سپاه بتواند انقلاب اسلامی را از همه طیفهای تهدید مصون و محفوظ نگه دارد طی ۳ سال اخیر در یک هم افزایی هوشمندانه با سازمان بسیج مستضعفین به مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان پرداخته تا تعمیق انقلاب اسلامی در داخل را کمک و پشتیبانی نماید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر