کد خبر: 12897 A

نایب رئیس كمیسیون اقتصادی‌:

کاندیداها زمانی می توانند به صورت جدی وارد عرصه شوند که یک برنامه مدون برای مردم و کشور داشته باشند. / حضور یک کاندیدای کارگری تاثیر به سزایی در روحیه کارگران خواهد شد.

نماینده کرمان در مجلس نهم شورای اسلامی در خصوص کاندیدای آتی ریاست جمهوری اظهار داشت: هنوز به طور رسمی و یا از یک مرجع رسمی نامی برای کاندیدای ریاست جمهوری اعلام نشده است اما قطعا انتخابات این دوره بسیار حائز اهمیت است.

محمدرضا پور ابراهیمی با اشاره به این مطلب به خبرنگار پارلمانی ایلنا گفت: هر تفکر و هر قشری می تواند یک کاندیدا در صورت تایید شدن از سوی شورای نگهبان داشته باشد. اما کاندیداها زمانی می توانند به صورت جدی وارد عرصه شوند که یک برنامه مدون برای مردم و کشور داشته باشند.

پور ابراهیمی ادامه داد: همان طور که یک جناح خاص مانند اصلاح طلب و یا اصولگرا می تواند یک کاندیدا داشته باشد، کارگران نیز میتوانند یک کاندیدا داشته باشند. البته هر کاندیدایی می تواند برنامه هایش برای کارگران را نیز ارائه و به آنها بگوید اما آنچه ممکن است موجب امیدواری بیشتر آنها شود، داشتن یک کاندیدای مستقل است.

وی خاطرنشان کرد: کارگران مظلوم ترین قشر جامعه هستند و البته در اکثریت نیز هستند. یعنی بیشترین قشر جامعه را کارگران تشکیل می دهند و قشر متوسط جامعه ما اغلب کارگر هستند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی در عین حال اذعان داشت: قضاوت برای انتخابات ریاست جمهوری آتی حداقل تا زمانی که کاندیداها اعلام حضور کنند، زود است اما به نظر می رسد که حضور یک کاندیدای کارگری تاثیر به سزایی در روحیه کارگران خواهد شد.

این نماینده مجلس در پایان گفت: کارگران مشکلات زیادی در کشور دارند که تا الان نیز دولت برای حل آنها تلاش کرده است، اما دولت آتی باید همت مضاعفی به خرج دهد و در زمینه تولید ملی و افزایش تولیدات داخلی بیشتر فعالیت کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر