کد خبر: 12907 A

محمد دامادی تاكید كرد:

هر کاندیدایی که با دردهای مردم آشناتر باشد و برنامه ریزی درست و خوبی برای حل مشکلات مردم داشته باشد، قطعا موفق تر و با اقبال بیشتری از سوی مردم مواجه خواهد بود.

نماینده ساری در مجلس نهم شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کاندیداهای ریاست جمهوری باید با دردهای مردم آشنا و از دل مردم باشند.

محمد دامادی در این راستا به خبرنگار پارلمانی ایلنا گفت: هر کاندیدایی که با دردهای مردم آشناتر باشد و برنامه ریزی درست و خوبی برای حل مشکلات مردم داشته باشد، قطعا موفق تر و با اقبال بیشتری از سوی مردم مواجه خواهد بود.

دامادی یادآور شد: مشکلات اقتصادی و بیکاری الان زندگی را برای مردم بسیار سخت کرده است و با توجه به اینکه مدت کوتاهی تا پایان دولت دهم بافی مانده است نمی توانیم انتظار داشته باشیم که دولت فعلی بتواند همه این مشکلاتی که در اثر برخی سوء مدیریت ها حاصل شده است را از بین ببرد.

وی ادامه داد: بنابراین فقط می توانیم چشم امید به دولتی یازدهم داشته باشیم که بتواند مشکلاتی که تا الان بر اثر برخی سوء مدیریت ها در برخی پست های حساس به وجود آمده است را جبران کند.

نماینده ساری خاطرنشان کرد: مثلا وضعیت بازار ارز به هر نحوی که است باید کنترل شود و دولت فعلی با تمام تلاش هایی که داشته اما نشان داده است که نمی تواند بازار را برای مدت طولانی در ثبات نگه دارد.

دامادی تاکید کرد: مشکل دیگر تولیدات داخلی است. الان ما با حجم زیادی از کاگران معترض به خاطر بیکاری رو به رو هستیم. کسی که به عنوان رئیس دولت بعدی می خواهد کاندیدا شود باید پاسخ دهد که آیا برنامه ای برای این قشر دارد. نه تنها کارگران بلکه سایر قشرها مانند معلمان نیز با مشکل رو به رو هستند که دولت برای رسیدگی به وضعیت آنها متاسفانه لایحه ای به مجلس نمی دهد و مجلس مجبور است در برخی موارد خودش طرح ارائه کند.

وی در پایان یادآور شد: انتظار می رود که کاندیداهای ریاست جمهوری وعده هایی دهند که در حد شعار نباشد. وعده هایی باشد که بتوانند آنها را محقق کنند. مثلا در سفرهای استانی به مردم وعده هایی ندهند که نتوانند آنها را محقق کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر