کد خبر: 1403 A

نماینده ادوار مجلس در گفتگو با ایلنا:

ناطق نوری سال‌ها در راس اصولگرایان قرار داشته و با روحیه آزاد اندیشی که ایشان دارند از‌‌ همان ابتدا مورد احترام امام (ره) و مقام معظم رهبری قرار گرفته‌اند.

عضو جبهه پیروان حامیان ولایت با بیان اینکه توهین به شخصیت‌های انقلابی از سوی جریان خودسر انجام می‌پذیرد گفت: در انتخابات ریاست جمهوری باید اخلاق انتخاباتی را رعایت کنیم.
همت بیک مرادی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با توهین‌های اخیر برخی افراد به مسئولان انقلابی نظام گفت: توهین به شخصیت‌های انقلابی نظام همچون ناطق نوری از سوی جریان خودسر انجام می‌پذیرد.
وی افزود: توهین به ارزش‌های انقلابی نظام راهی جز سراشیب سقوط ندارد و ما باید با تمسک به گزاره‌های شخصیت‌های انقلابی به وحدت کلمه و مقاومت دست یابیم.
بیگ مرادی بیان کرد: با توجه به اینکه دنیای اسلامی نیاز به گفتمان سازی دارد لذا همواره باید در انتخابات از گفتمان سازی بهره بریم و با ولی فقیه همراه شویم.
وی گفت: در انتخابات پیش رو باید رقابت را بوجود آورد چراکه در سایه رقابت است که می‌توانیم به وحدت کلمه برسیم.
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه امروزه جریان خودسر سخت گیری‌هایی علیه ناطق نوری انجام می‌دهند و این در حالی است که برای رسیدن به وحدت کلمه دنیای اسلام نیاز به این شخصیت‌ها برجسته انقلابی و زخم خورده دارند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو باید گروه‌ها و جریانات حزبی تلاش کند که با گفتمان در انتخابات ریاست جمهوری پیش روند و از تخریب به خاطر هم سلیقه نبودن دست بردارند و اخلاق را رعایت کنند.
بیگ مرادی با بیان اینکه ناطق نوری رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است گفت: شناخت من از ناطق نوری به دوران مجلس شورای اسلامی بر می‌گردد و ایشان یکی از مبارزین شناخته شده، موثر، شاخص و یکی از یاران امام راحل در نظام محسوب می‌شود و حمایت من از ایشان به دلیل صلابت در تصمیم گیری و ولایت پذیری ایشان است و توهین درشان وی نیست.
وی اعتقاد به مبانی اصولگرایی را یکی از ویژگی ناطق نوری دانست و گفت: ناطق نوری سال‌ها در راس اصولگرایان قرار داشته و با روحیه آزاد اندیشی که ایشان دارند از‌‌ همان ابتدا مورد احترام امام (ره) و مقام معظم رهبری قرار گرفته‌اند.

بیگ مرادی گفت: ناطق نوری در طول این مدت همواره با روحیه‌ای که دارند نشان داده که هیچگاه دست از حمایت از انقلاب بر نخواهد برداشت ولی ما در حال حاضر شاهد توهین‌ها از سوی اصولگرایان در مورد چهره‌های انقلابی و شاخص هستیم.
بیگ مرادی بیان کرد: دستگاه قضا باید هرچه سریع‌تر با توهین کنندگان برخورد قانونی کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر