کد خبر: 1811 A

رئوفیان در گفتگو با ایلنا:

حزب ایران زمین فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده است/کار گروه‌های حزب ایران زمین در زمینه انتخابات مشخص شده‌اند/بعید است اصولگرایان بتوانند در انتخابات به اجماع برسند.

دبیر كل حزب ایران زمین گفت: حزب ایران زمین در آینده ای نزدیك بنا دارد با محسن رضایی دیدار داشته باشد.

ابوالقاسم رئوفیان در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه حزب ایران زمین فعالیت انتخاباتی خود را شروع کرده است گفت: حزب ایران زمین با تشکیل کار گروهی در ارتباط با موضوعات تخصصی با افراد صاحب نظر در آن موضوع به تبادل نظر و رایزنی می‌پردازد. 

وی در ادامه افزود: حزب ایران زمین در دیگر مسائل انتخاباتی نیز کار گروه‌هایی را تشکیل داده است. 

دبیر کل حزب ایران زمین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضا هیئت دولت و تاکید ایشان بر کار عمیق فرهنگی گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با اعضا هیئت دولت بیان فرموده‌اند که فهرست کار عمیق فرهنگی که دولت باید در آن زمینه کار می‌کرد را به رئیس جمهور ارائه کرده‌ اما در این زمینه کار لازم صورت نگرفته است حزب ایران زمین در این مورد برنامه‌هایی دارد و کار گروه تشکیل داده است. 

رئوفیان تصریح کرد: حزب ایران زمین در راستای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شاخص‌های و معیار‌های نامزد‌ها را شناسایی کرده و بنا دارد دیداری با نامزد‌های احتمالی انتخابات داشته باشد. 

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه ریاست جمهوری دوره یازدهم از حساسترین و سخت‌ترین دوره‌های ریاست جمهوری است لذا باید در این دوره تنها به انتخابات بسنده نکنیم و به دیگر موضوعات بخصوص اقتصاد مقاومتی نیز توجه شایانی داشته باشیم. 

دبیر کل حزب ایران زمین بیان کرد: رئیس جمهور دوره یازدهم باید به اقتصاد در این شرایط اهتمام ویژه داشته باشد و تیم اقتصادی که انتخاب می‌کند بایستی از کارآمد‌ترین تیم‌های اقتصادی باشد. 

رئوفیان تاکید کرد: حزب ایران زمین در آینده‌ای نزدیک بنا دارد با محسن رضایی دیداری داشته باشد. 

وی با بیان این مطلب که حزب ایران زمین برای دیدار با دیگر کاندیداهای انتخاباتی محدودیتی ندارد، گفت: دیدار با محسن رضایی باعث نخواهد شد که با دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری گفتگو نکنیم. 

دبیر کل حزب ایران زمین با بیان اینکه هنوز احزاب نتوانسته‌اند براساس قانون اساسی در جایگاه خود در کشور فعالیت کنند گفت: قطعا احزاب شناسنامه دار می‌توانند انتخابات را در مسیر اصلی هدایت کرده و سرنوشت جامعه را با انتخاب اصلح به خوبی رقم بزنند. 

رئوفیان بیان کرد: احزاب برای اینکه بتوانند در جامعه جایگاه واقعی خود را بیایند باید در انتخابات تاثیر گذار و جدی حضور یابند. 

وی در پایان با تاکید بر اینکه بعید است اصولگرایان بتوانند در  انتخابات به اجماع برسند بیان کرد: قطعا در انتخابات ریاست جمهوری با سه و یا چهار نامزد حضور خواهیم یافت.

حزب ایران زمین عدم اجماع اصولگرایان محسن رضایی دیدار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر