کد خبر: 204 A

اعضای حزب مؤتلفه اسلامی در سراسر کشور بار دیگر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به همراه مردم مسلمان، هوشیار و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند.

ایلنا: اعضای حزب مؤتلفه اسلامی در سراسر کشور بار دیگر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به همراه مردم مسلمان، هوشیار و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند.

به گزارش ایلنا، حزب مؤتلفه اسلامی طی اطلاعیه‌ای ضمن دعوت از حضور پرشور مردم در روز قدس آورده است؛ اعضای حزب مؤتلفه اسلامی در سراسر کشور بار دیگر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به همراه مردم مسلمان، هوشیار و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند.

اکنون که بیداری اسلامی در منطقه تحقق پیدا کرده و بیداری عدالت خواهان در سراسر جهان افزایش یافته، رژیم غاصب صهیونیستی رو به زوال است و این غده سرطانی با فریادهای مرگ بر اسرائیل در روز جهانی قدس توسط ملت‌های اسلامی از بین خواهد رفت.

حزب موتلفه اسلامی از عموم مردم متدین و با بصیرت ایران اسلامی دعوت می‌کند در راهپیمایی روز قدس جمعه ۲۷/ ۵/ ۹۱ شرکت کنند تا بار دیگر نفرت و انزجار خود از رژیم صهیونیستی نشان دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر