کد خبر: 2287 A

با حکم سرلشکر فیروزآبادی؛

طی حکمی از سوی سرلشکر فیروزآبادی، «سردار سیدمحمد باقرزاده» به عنوان «مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور فرهنگ دفاعی و حفظ ارزش‌های شهیدان و دفاع مقدس» منصوب شد.

با حکم سرلشکر فیروزآبادی، سردار باقرزاده به سمت «مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور فرهنگ دفاعی و حفظ ارزش‌های شهیدان و دفاع مقدس» منصوب شد.

به گزارش ایلنا، طی حکمی از سوی سرلشکر فیروزآبادی، «سردار سیدمحمد باقرزاده» به عنوان «مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور فرهنگ دفاعی و حفظ ارزش‌های شهیدان و دفاع مقدس» منصوب شد.

در بخشی از حکم سرلشکر فیروزآبادی خطاب به سردار باقرزاده آمده است: با توجه به سوابق نورانی شما در دوران دفاع مقدس و خدمات ارزشمند در حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و دلجویی و بشارت به خانواده‌های شهدا و مفقودین و به ویژه روحیه، عقاید و علایق شما به ولایت فقیه، انقلاب اسلامی و ارزش‌های شهیدان، جناب‌عالی را به عنوان مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور فرهنگ دفاعی و حفظ ارزش‌های شهیدان و دفاع مقدس منصوب می‌کنم و امید است بنیاد حفظ آثار و نیروهای مسلح از فرهنگ و تجربیات انقلابی شما بهره‌مند شوند.

سردار سیدمحمد باقرزاده از سال 1383 مسئولیت بنیاد حفظ آثار و نشر ارز‌های دفاع مقدس را بر عهده داشت که هفته گذشته سردار بهمن کارگر مسئولیت این بنیاد را بر عهده گرفت

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر