کد خبر: 23833 A

عسگر اولادی:

سه نامه به رهبری و سه نامه به رییس‌جمهور نوشته‌ایم/دشمنان منتظرند تا ببینند افرادی همچون هاشمی، موسوی خوئینی‌ها و مشائی چه می‌گویند/باید فضای تند و انداختن چنگ به چهره‌های یکدیگر را کنار بگذاریم و خط ولایت و رهبری را تنها به خودمان محدود نکنیم/اکثریت باید اقلیت را قانع کند نه ساکت.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در دوره دولت دهم از سوی جبهه پیروان خط امام و رهبری سه نامه برای احمدی نژاد نوشته و آنچه را لازم بود به وی تذکر دادیم. شاید روزی لازم شد این نامه ها را علنی کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حبیب الله عسگر اولادی در جمع برخی از اعضای شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به روایتی از امام رضا (ع) یادآور شد: امام رضا (ع) خطاب به عبدالعظیم حسنی فرمودند به والیان ما بگو اختلافات بین خود را از بین برده و به یکدیگر نیش نزنند و تلاش کنند تا به جانب یگانگی حرکت کنند و همچنین به آنها بگو اگر شما یکدیگر را تضعیف و با هم پرخاش کنید شما را نفرین می کنم تا دچار عذاب دنیا و آخرت شوید.بنابراین در شرایطی که رهبری نیز بارها محتوای این احادیث را برای ما بیان کردند تمسک ما نیز باید به قرآن و این روایات باشد.

وی خطاب به گروه‌ها خاطرنشان کرد: سعی کنید پنجه به چهره شخصیت برادران ایمانی نکشید و در جامعه با قدرت ایمانی پیش روید چرا که پرخاش به یکدیگر اسباب تضعیف را فراهم می‌کند و منازعه به معنای نفی یکدیگر است. اگر در تنازع سقوط کنیم ذوب می‌شویم.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با تاکید بر اینکه دشمن در این پیچ تاریخی به دنبال تکه تکه کردن ما است، گفت: بلعیدن ما برای دشمن به یکباره میسر نیست بنابراین دشمن تلاش می‌کند تا ما را تکه تکه کند. همانطور كه می‌بینیم دوستی به سیاه نمایی نظام پرداخته و انتخابات دوره گذشته را سیاه جلوه می‌دهد و در مقابل نیز دشمنان ما از مصاحبه‌های وی در صحنه‌های بین المللی حتی در تریبون اجرایی نام می‌برند و از وی تقدیر می کنند.در حالیکه باید توجه داشته باشیم اگر دشمن در انتخابات ما از شخصی حمایت کند قطعا کار وی اشکال دارد.

وی افزود: با نگاهی به انتخابات 88 می‌بینیم که پیش از شروع انتخابات، دشمنان حرف از تقلب زدند در حالی که به تعبیر قرآن شیطان بر ای هر کاری ردپایی از خود به جای می گذارد و عده ای با غفلت یا از روی آگاهی پای روی این رد پا گذاشتند در صورتی که قرآن بارها تذکر داده گام شیطان را پیروی نکنید.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه متاسفانه از کسانی که دچار فتنه شدند مظلوم نمایی می‌شود، گفت: صداهای بیگانه با آب و تاب از این افراد صحبت می‌کنند حتی در داخل نیز به غیر از مصاحبه اخیر شخص بزرگواری از شرایط کشور به گونه‌ای صحبت کرد که گویی هیچ چیزی جای خود نیست و گردانندگان نظام باید توبه کنند در حالی که این همان چیزی است که از صداهای بیگانه می‌شنویم.

عسگراولادی با بیان اینکه شیطنت‌های بین المللی در رابطه با اهل ایمان برنامه ریزی شده است، گفت: دشمنان ما منتظر هستند تا ببینند که افرادی همچون هاشمی، موسوی خوئینی‌ها و مشائی چه می‌گویند تا از آن خدعه‌ای درست کنند و کسانی که ضعیف ایمان هستند را به دنبال خود بکشند بنابراین در این میان نقش رسانه‌ها باید این باشد که قول احسن را پیدا کرده و به دنبال خدعه دشمن نروند چرا که شیطان همواره در صراط مستقیم وارد می‌شود پس باید مواظب باشیم كه شرایط امتحان‌ها ظریف و بسیار پیچیده است.

وی با بیان اینکه در جبهه پیروان خط امام و رهبری تشکل‌هایی داریم که آهنگ امامت و ولایت دغدغه آنهاست، گفت: اما برای اینکه در جمهوریت نقش داشته باشیم باید به گونه‌ای به یکدیگر نزدیک شویم که کار یک حزب بزرگ را انجام دهیم در جبهه پیروان خط وامام و رهبری 15 تشکل دور هم جمع شده و تلاش می‌کنیم تا آهنگ ولایت را به شکل جمعی درك کرده و در مسیر آن حرکت کنیم اما این کافی نیست بلکه باید کاری کنیم که همه اصولگرایان دور هم جمع شوند.

عسگراولادی با تاکید بر اینکه باید فضای تند و انداختن چنگ به چهره‌های یکدیگر را کنار بگذاریم، گفت: بسیاری از اصولگرایان در مجموعه ما نیستند اما ما با یکدگر همکاری می‌کنیم چرا که باید در این ائتلاف به یکدیگر نزدیک شده و خط ولایت و رهبری را تنها به خودمان محدود نکنیم.

وی افزود: در تمام انتخابات تلاش ما این بود که سعی کنیم در رقابت‌ها سالم ترین روش را داشته و اصل رقابت روی مباحثه باشد و در این میان از نامزد خود دفاع کرده و با نامزدهایی که در مجموعه ما نیستند نزاعی نداشته باشیم البته شاید برخی از اعضای ما نیز قضاوت‌هایی در خصوص حرکت های کند ما داشته باشند اما طبق توصیه امام  اکثریت باید اقلیت را قانع کند نه ساکت.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: امام معتقد بودند که در حرکت های جمعی کند حرکت کنیم بنابراین ما با تمسک با این گفته امام با توجه به قانع کردن اقلیت هیچ گاه در موتلفه انشعابی نداشتیم.

وی با اشاره به انتخابات مجلس نهم نیز یادآورشد: در این انتخابات نیز برخی از انتقادات نسبت به ما مطرح شد و در برخی موارد نمی توانستیم علت تصمیم گیری خود را به بدنه جبهه توضیح دهیم و آنها گمان می کردند که ما دچار غفلت شدیم در حالی که یک خرد جمعی و پیام هایی در این تصمیم گیری وجود داشت ما معتقدیم با گذشت زمان حرفهایی را که نمی‌توانستیم در گذشته به شکل علنی مطرح کنیم در دوره جدید می‌توان بازگو کرد بنابراین در این دوره طی سه نامه گزارش وضع موجود را برای رهبری نوشته و دغدغه‌های خود را با ایشان در میان گذاشتیم این طور که شنیده‌ام رهبری نیز این نامه‌ها را مطالعه کرده و برخی نکات و پیشنهادها را در این خصوص فرموده اند.

عسگر اولادی در پایان با اشاره به اینکه علاوه بر این، سه نامه نیز برای احمدی نژاد ارسال کرده‌ایم، گفت: طی این نامه‌ها تذکرات لازم را به احمدی نژاد دادیم اما هیچ کار سیاسی نکردیم ولی نیاز بود که نامه  و همچنین موضوع آن را علنی نکنیم شاید روزی لازم شد این نامه ها نیز علنی گردد بنابراین معتقدم شورای مرکزی جبهه پیروان خط و امام و رهبری با خرد ورزی در جاهایی که امکان داشت علنی کار کرد و در مواردی که میسر نبود در قالب مکاتبه موضوعات خود را مطرح کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر