کد خبر: 2778 A

حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی:

امروز مدیری دین مدار است که به اقتصاد و رفاه مردم بیشتر توجه داشته باشد و به جای هزینه کردن دین و اقتصاد کشور برای محبوبیت و ارتقاء جایگاه خود، خودش را هزینه دین، مملکت و مردم کند.

رئیس سازمان بازرسی كل كشور گفت:برگزاری اجلاس نم اقدام دشمن برای منزوی نمودن ایران را با شکست مواجه کرد  است

به گزارش ایلنا حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی شب گذشته در جمع علما و مسئولان قائم شهر با اشاره به برگزاری اجلاس غیر متعهد‌ها گفت: برگزاری این اجلاس، اقدام دشمنان را که به دنبال تحریم و منزوی نمودن ایران بودند با شکست مواجه کرد. 

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با یبان اینکه: ریاست اجلاس غیرمتعهد‌ها به ایران واگذار شده است افزود: در اجلاس نم نزدیک به ۱۲۰ کشور شرکت کردند و برگزاری این اجلاس برای ایران فرصت و موقعیت مغتنم و ممتازی است. 

پورمحمدی به اراده والا و همت بلند ملت ایران در استقامت و صبوری اشاره کرد و گفت: حضور حماسی مردم در زمان‌های مهم و حساس از جمله در روز قدس نشان می‌دهد که اقدامات و توطئه‌های دشمن محکوم به شکست است. 

وی خاطرنشان کرد: آمریکا و غرب به قدرت تأثیر‌گذاری عمیق منطقه‌ای و بین المللی ایران و نقش آفرینی آن در ابعاد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پی برده است. 

پورمحمدی دین مداری را محور اصلی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: اگر دین و ولایت فقیه را از انقلاب بگیریم آن یک انقلابی مانند سایر انقلابهای دنیا می‌شد. 

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تأکید کرد: باید تلاش کنیم دیانت مردم روز به روز افزایش پیدا کند و برای این کار باید به پیشرفت و توسعه کشور بیشتر توجه داشت. 

وی با اشاره به نام گذاری‌هایی که در طول چند سال اخیر توسط مقام معظم رهبری صورت گرفت گفت: این سال‌ها بیشتر با عناوین اقتصادی نام‌گذاری شد و این نشان می‌دهد که برای افزایش دیانت مردم باید به مقوله اقتصاد و ایجاد رفاه در زندگی مردم توجه داشت. 

وی تصریح کرد: امروز مدیری دین مدار است که به اقتصاد و رفاه مردم بیشتر توجه داشته باشد و به جای هزینه کردن دین و اقتصاد کشور برای محبوبیت و ارتقاء جایگاه خود، خودش را هزینه دین، مملکت و مردم کند. 

پورمحمدی اظهار داشت: شاخص خدمت گزاری این نیست محبوب شویم بلکه شاخص خدمت گزاری، نجات کشور از گرانی، بیکاری، فشار اقتصادی و استفاده از همه ظرفیت کشور به صورت زیر بنایی برای بهبود معیشت مردم است.

اقتصاد مقاومتی اجلاس نم قدرت منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر