کد خبر: 39926 A

مسئول کمیته استان‌های مراسم دهه فجر:

عد از تشدید تحریم ها و مشكلات اقتصادی ایجاد شده این اولین حماسه حضور مردم خواهد بود كه این اتفاق پاسخ كافی به استكبار و همپیمانان آن است كه مردم همچنان برای دفاع از كیان انقلاب حضور دارند.

مسئول كمیته استان های ستاد برگزاری مراسم دهه فجر گفت: در سال جاری بزرگداشت مراسم دهه فجر از اهمیت خاصی برخوردار است و این موضوع به عنوان سیاست كلان كشور اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا نصرت الله لطفی ادامه داد: بعد از تشدید تحریم ها و مشكلات اقتصادی ایجاد شده این اولین حماسه حضور مردم خواهد بود كه پاسخ كافی به استكبار و همپیمانان آن است كه مردم همچنان برای دفاع از كیان انقلاب حضور دارند.

وی تصریح كرد: اهمیت ویژه دیگر مراسم امسال واقع شدن ما در وقوع فتنه جدید است.

لطفی در توضیح فتنه جدید گفت: در سال 88 كلید واژه فتنه تقلب بود كه معنای آن این بود كه بعد از انتخابات مردم به كف خیابان ها بیایند ولی با كلید واژه انتخابات آزاد استكبار برای قبل از برگزاری انتخابات طرح توطئه كرده است.

وی اضافه كرد: مردم در راستای حفظ نظام كه به تعبیر مراجع از نماز واجب تر است و برای دادن پاسخ كوبنده به تحریم ها كماكان در صحنه حضور خواهند داشت.

مسئول كمیته استان ها اظهار داشت: امسال برنامه های دهه فجر با هفته وحدت تقارن مباركی دارد و این به آن معنی است كه ما با یك شور و نشاط همگانی برای ورود به جشن های انقلاب مواجه هستیم.

وی در این نشست به بیان برنامه های پیش بینی شده برای بهتر و متفاوت تر برگزار شدن مراسم دهه فجر در كمیته استان‌ها پرداخت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر