کد خبر: 40164 A

دریادار تنگسیری:

ما تا زمانی که بر اساس بصیرت و بر محور ولایت حرکت می کنیم برای مواجهه با توطئه ها و دسیسه های دشمنان خارجی، دغدغه ای نداریم.

جانشین نیروی دریایی سپاه گفت: تبعیت محض از ولایت فقیه محور بصیرت افزایی است و تا زمانی که بر اساس بصیرت و بر محور ولایت حرکت می کنیم برای مواجهه با توطئه ها و دسیسه های دشمنان خارجی، دغدغه ای نداریم.


به گزارش ایلنا، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری جانشین نیروی دریایی سپاه با اشاره به نقش ایمان و معنویت در توفیقات و پیروزی های به دست آمده، گفت: تجربه حرکت انقلاب نشان داده است که هر چه ارتباط معنوی با خدا تقویت شود، میزان پیروزی و ایستادگی ما در برابر دشمنان بیشتر خواهد بود.

وی افزود: معنویت، رکن و اساس رسالت پاسداری است و اگر معنویت و اخلاص و مجاهدت بی چشمداشت را از سپاه بگیرند، روح را از این کالبد گرفته اند.

سردار تنگسیری نماز اول وقت، شکرگزاری از نعمت ها، دعا، مناجات و بصیرت افزایی را از لوازم تقویت معنویت توصیف کرد و گفت: ما باید از سرچشمه و منابع کسب بصیرت برای تقویت بینش،‌آگاهی و درک درست مسائل بهره بگیریم همچنان که تا به حال هر حرکتی که بر این پایه انجام شده، سرانجام خیری داشته است.

وی افزود: ما تا زمانی که بر اساس بصیرت و بر محور ولایت حرکت می کنیم برای مواجهه با توطئه ها و دسیسه های دشمنان خارجی، دغدغه ای نداریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر