کد خبر: 40290 A

سجادی به ایلنا خبرداد:

در این جبهه ستادی به ریاست بادامچیان تعیین شده که نمایندگان احزاب و تشکل‌هایی مثل جامعه اسلامی کارمندان،مهندسین و حزب مؤتلفه در آن حضور دارند/قرار است مسئولین استانها در این ستاد تعیین شوند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در ارتباط با برنامه های این جبهه در حوزه انتخابات شوراها و ریاست جمهوری گفت: این جبهه به صورت مستمر در تهران و شهرستان ها جلساتی را برگزار می‌کند.

سجادی در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: ما در کنار جامعه روحانیت مبارز، مدرسین حوزه علمیه قم و اعضای این جبهه و برخی اصولگرایان در حال تدوین استراتژی برای انتخابات ریاست جمهوری هستیم.

وی افزود: شاخص ها در این زمینه تعیین شده ولی هنوز به تعیین مصادیق نپرداخته ایم و در حال رصد برنامه های کاندیداها برای رسیدن به نتیجه نهایی هستیم.

سجادی ابراز امیدواری کرد  که  این جبهه در اسفند ماه کاندیدای نهایی خود را معرفی خواهد کرد.

وی در رابطه با بحث کاندیداتوری باهنر از طرف این جبهه گفت: هنوز برای اعلام نام فرد یا افراد زود است و این جبهه در این زمینه تصمیمی اتخاذ نکرده است.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری اضافه کرد: این جبهه دو دیدار با جامعه روحانیت مبارز داشته است، این دیدار ها به درخواست این جبهه صورت گرفته که یکی با مجموعه روحانیت مبارز و دیگری با کمیته سیاسی این جامعه بوده است که در این دیدارها کلیاتی در مورد انتخابات ریاست جمهوری مطرح و بررسی شده است.

وی به درخواست این جبهه برای دیدار سوم اشاره کرد و افزود: تاریخ این دیدار تعیین نشده است.

سجادی در رابطه با انتخابات شوراها اظهار داشت: در این جبهه ستادی به ریاست بادامچیان تعیین شده که نمایندگان احزاب و تشکل هایی مثل جامعه اسلامی کارمندان،مهندسین و حزب مؤتلفه در آن حضور دارند و قرار است مسئولین استانها در این ستاد تعیین شوند البته مسئولین ستاد چند شهر انتخاب شده اند.

وی افزود: ما با جلسات پی در پی و مرتب مسایل مربوط به انتخابات شوراها را پیگیری میکنیم.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام ورهبری در پایان به برنامه های این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: ما در حال عملیاتی کردن سند راهبردی این جبهه و تعامل با سایر اصول گرایان برای رسیدن به مصادیق هستیم و طی جلساتی که با جامعتین و سایر اصول گرایان داریم انشا الله به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر