کد خبر: 40878 A

فرمانده سپاه استان تهران خبر داد:

فرهنگیان، دانشجویان و دانش در کنار سایر بسیجیان و مردم قدردان و شهید پرور استان تهران با حضور در اردوهای راهیان نور از نزدیک با حماسه ها و رشادتهای رزمندگان اسلام در سالهای دفاع مقدس آشنا می شوند.

فرمانده سپاه استان تهران با تشریح برنامه های سپاه استان تهران در خصوص نحوه اعزام زائرین راهیان نور گفت: با تشکیل کارگروه مشترک فرهنگی میان سپاه استان تهران و اداره آموزش و پرورش تهران و برگزاری جلسات متعدد، جوانب مختلف برگزاری و اعزام به اردوهای راهیان نور مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) سردار سرتیپ دوم پاسدار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران با اشاره به حضور اقشار مختلف در اردوهای راهیان نور اظهار داشت: فرهنگیان، دانشجویان و دانش در کنار سایر بسیجیان و مردم قدردان و شهید پرور استان تهران با حضور در اردوهای راهیان نور از نزدیک با حماسه ها و رشادتهای رزمندگان اسلام در سالهای دفاع مقدس آشنا می شوند.

وی افزود: علاوه بر اجرای برنامه های ویژه در مراکز استقرار زائران، انجام رزمایش، بازدید از یادمان شهدا و نیز روایتگری و بازگوئی خاطرات توسط پیشکسوتان و یادگاران سالهای دفاع مقدس و ارائه بسته های فرهنگی از جمله برنامه های درنظرگرفته شده برای زائران در راستای استفاده حداکثری از ظرفیتها و تاثیرگذاری اردوهای راهیان نور است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) با اشاره به تعاملات صورت گرفته با آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: با تشکیل کارگروه فرهنگی میان سپاه پاسداران استان تهران و اداره آموزش و پرورش با برگزاری جلسات متعدد، جوانب مختلف برگزاری و اعزام به اردوهای راهیان نور مورد بررسی قرار گرفت.

وی در پایان با تشریح نحوه اعزام زائرین راهیان نور استان تهران گفت: اعزام زائرین این استان با استفاده از بستر و امکانات ریلی انجام می شود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر