کد خبر: 42586 A

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی در جمع خبرنگاران:

حبیبی به حداقل‌ها اکتفا می‌کرد/ مرحوم حسن حبیبی علاوه بر شخصیت معنوی، عامل و مقید به فرائض بود/ حبیبی به شدت از اینکه از بیت‌المال استفاده حتی شبهه‌ناکی داشته باشد، پرهیز داشت/ حبیبی چند ماه قبل ملاقاتی با رهبر انقلاب داشت.

ایلنا: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: مرحوم حبیبی نسبت به انقلاب مخصوصا ولایت چه در زمان امام (ره) و چه در زمان مقام معظم رهبری پایدار، وفادار و استوار بود.
به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم حسن حبیبی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: مرحوم حسن حبیبی علاوه بر شخصیت معنوی، عامل و مقید به فرائض بود و به شدت از اینکه از بیت‌المال استفاده حتی شبهه‌ناکی داشته باشد، پرهیز داشت.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در ادامه افزود: حبیبی به حداقل‌ها اکتفا می‌کرد و دوستان و همکارانش می‌دانند که در زمان مسئولیت‌هایی که داشت، همینطور بود.
وی تصریح کرد: مرحوم حبیبی نسبت به انقلاب مخصوصا ولایت چه در زمان امام (ره) و چه در زمان مقام معظم رهبری پایدار، ‌وفادار و استوار بودند و همیشه خط مستقیم را دنبال می‌کرد.
محمدی گلپایگانی در پایان خاطرنشان کرد: یادم هست آخرین بار چند ماه قبل ملاقاتی با رهبر انقلاب داشت و گفت این آخرین دیدار من است و همین هم شد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر