کد خبر: 42676 A

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با ایلنا:

ممکن است از طرف ما فقط یک کاندیدا معرفی نشود و احزاب ۱۵ گانه تعدادی را برای كاندیداتوری معرفی کنند/تا به امروز دو دیدار با جامعه مدرسین داشتیم.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره برنامه‌های این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری پیش روگفت: یک گروه ۹ نفره که توسط شورای مرکزی این جبهه انتخاب شدند، راهبرد‌ها و راهکار‌های جبهه پیروان را در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری پیگیری می‌کنند.

کمال سجادی در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: این گروه ۹ نفره متشکل از آقایان عسگراولادی، محمدرضاباهنر، متکی، محمد نبی حبیبی، سجادی، کوهکن، کریمی اصفهانی، صابر کوچک سرای و بادامچیان هستند.

وی ادامه دا د: این جبهه ملاقات‌هایی با جامعتین داشته است و تا به امروز نیز دو دیدار با جامعه مدرسین داشتیم که در حال برنامه ریزی برای دیدار‌های بعدی هستیم.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: ما با سایر تشکل‌های اصول گرای همسو که در دیدگاه‌هایمان مشترك است در حال رایزنی برای رصد شخصیت‌هایی با پتانسیل کاندیداتوری هستیم و اظهار نظر‌ها، موضع گیری‌ها و تیم کاری آن‌ها را رصد می‌کنیم تا در اسفند ماه به مصادیق برسیم و کاندیدای مورد نظر را معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه برخی از اعضای این جبهه مثل باهنر و متکی از احتمال کاندیداتوریشان برای ریاست جمهوری صحبت شده، تصریح کرد: این افراد گزینه‌های خوبی برای این منظور محسوب می‌شوند ولی باید برای اعلام نهایی همه کاندیدا‌ها بررسی شوند و هر شخصی که صاحب رای بیشتر و شانس بیشترباشد در ‌‌نهایت معرفی شود.

سجادی در مورد مشخصه‌های گروه‌های اصول گرایی که این جبهه با آنها همامنگ عمل می‌کند، گفت: ما امیدواریم با اصول گرایانی که با ما زیر ساخت‌های مشترکی دارند، به اسلام، انقلاب اسلامی،قانون اساسی،  اهداف و آرمان‌های حضرت امام و منویات رهبری اعتقاد راسخ دارند ائتلاف داشته باشیم و در بین اصول گرایان به وحدت برسیم.

وی افزود‌: برای ما مهم است که در بین کاندیداهای اصول گرایان تشتت نباشد و در ‌‌نهایت همه به یک یا دو کاندید مشترک برسند. البته ممکن است از طرف ما فقط یک کاندیدا معرفی نشود و احزاب ۱۵ گانه تعدادی را معرفی کند و در ‌‌نهایت با تعدادی از کاندیدا‌های اصول گرایان به یک یا دو نفر برسند.

سجادی در باره ائتلاف ۲+۱ گفت: شخصیت‌هایی که این ائتلاف را تشکیل دادند از شخصیت‌های مورد احترام و با تجربه انقلاب هستند و این ائتلاف به عنوان گام اول اقدام مبارکی است ولی کامل نیست و اگر به این تعداد افراد دیگری اضافه شوند و در بررسی‌های جامع و تعامل با جامعتین، جبهه پیروان و سایر اصول گرایان به یک کاندیدای مشترک دست یابیم به هدف ائتلاف دست پیدا کرده‌ایم.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در مورد انتخابات شورا‌ها گفت: کمیته مربوط به این انتخابات به ریاست بادامچیان تشکیل شده و نمایندگان ۱۵ تشکل عضو نیز به این کمیته معرفی شدند و جلسات به طور منظم در این ارتباط تشکیل می‌شود و ما در صدد هستیم تا با رایزنی با سایر اصول گرایان یک فهرست مشترک اعلام کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر