کد خبر: 42892 A

جامعه دانشگاهی ایران همواره در طول 34 سال گذشته بصیرت را رمز عبور از بحران‌ها و فراز و نشیب‌ها قرار داده و پیروی از ولایت مطلقه فقیه را تنها عامل ثبات و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایط سخت و دشوار می‌داند.

شورای مرکزی مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد (اتحادیه سوم) در بیانیه‌ای تاکید کرد که جامعه دانشگاهی ایران همواره در طول 34 سال گذشته بصیرت را رمز عبور از بحران‌ها و فراز و نشیب‌ها قرار داده و پیروی از ولایت مطلقه فقیه را تنها عامل ثبات و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایط سخت و دشوار می‌داند.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

سلام بر مطلع فجر که با آمدن خویش زنجیرهای استبداد را از دست و پایمان گشود.دهه فجر یادآور حماسه جانبازی و سلحشوری زنان و مردان غیرتمندی است که با اتکا به نیروی لایزال الهی و به فرمان امام بزرگوار خویش بنیان حکومتی را نهادند که امروز پس از 34 سال به الگویی جهانی تبدیل شده است. بی تردید استقلال و آزادی امروزمان ثمره خون آن جوانانی ست که اسلام ناب محمدی(ص) را تنها راه نجات و پیروزی می دانستند و هیچگاه در مقابل مستکبرین جهان تسلیم نشدند.

ما امروز در حالی وارد سی و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می شویم که وعده‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) یکی پس از دیگری محقق گردیده و طلیعه پیروزی نهایی مکتب امام خمینی(ره) در جهان روز به روز بیشتر نمایان می شود.

سال‌هاست که بهمن ماه تجلی عزت و غرور ملت ایران است و بی‌تردید امسال نیز همچون سال‌های گذشته ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن پیمان و میثاقی دوباره با امام راحل، شهدای گلگون کفن و رهبری فرزانه‌شان خواهند داشت. و بی‌تردید این حضور گسترده مقدمه حضور گسترده تر در انتخابات خرداد 92 خواهد بود.

جامعه دانشگاهی ایران همواره در طول 34 سال گذشته بصیرت را رمز عبور از بحران‌ها و فراز و نشیب‌ها قرار داده و پیروی از ولایت مطلقه فقیه را تنها عامل ثبات و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایط سخت و دشوار می‌داند.

آری! دانشجویان هنوز بر سر عهدی که سالیان پیش با مراد بی‌همتای دوران بسته‌اند وفادارند و پایبندی خویش را به خط اصیل انقلاب که امروز خلف صالح آن امام عزیز، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای راهبری می‌نماید بارها به اثبات رسانده‌اند.

بدینوسیله ما اعضای شورای مرکزی مجمع اسلامی دانشجویان (اتحادیه سوم) به نمایندگی از جمعی از جامعه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام شهیدان، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را حضور ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی، مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده و از تمامی اقشار جامعه علی الخصوص جامعه دانشگاهی جهت حضور در جشن‌های دهه مبارک فجر و همچنین راهپیمایی روز 22 بهمن ماه دعوت به عمل می آوریم، زیرا معتقدیم انقلاب اسلامی ایران متعلق به یک گروه، شخص و یا جریان خاصی نمی‌باشد، بلکه این انقلاب متعلق به همه آحاد ملت ایران بوده و ادامه راه را نیز تنها با حضور و مشارکت عموم ملت ایران وبهره‌بری حکیمانه مقتدایمان امام خامنه ای‌ می‌دانیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر