کد خبر: 42925 A

حبیب الله عسگر اولادی:

مرحوم دکترحبیبی در طول خدمت به انقلاب و نظام به ویژه ایامی که در مجمع تشخیص مصلحت بود مواضعی دقیق، سنجیده، دارای اعتدال و مبتنی بر صدق داشت.

حبیب الله عسکراولادی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با گرامیداشت یاد مرحوم دکتر حبیبی و تجلیل شخصیت علمی وی گفت: مرحوم دکترحبیبی در طول خدمت به انقلاب و نظام به ویژه ایامی که در مجمع تشخیص مصلحت بود مواضعی دقیق، سنجیده، دارای اعتدال و مبتنی بر صدق داشت.

به گزارش ایلنا حبیب الله عسگراولادی افزود: از خصوصیات شخصیتی آقای دکتر حسن حبیبی همین بس که وی در جوانی معقول و منطقی و در تحصیل فعال و معتدل و از یک خانواده اصیل و همسر محترمه او نیز از یک خانواده اصیل. او حافظ حریم امامت امام (ره) و رهبر عزیز انقلاب بود.

وی ادامه داد: در دورانی که معاون اول رئیس جمهور بود حرمت رؤسای جمهور را حفظ می‌کرد. در مدیریت، معتدل و با زیرمجموعه، برخورد اخلاقی آموزشی داشت. حبیبی واقعا یک مؤمن متقی بود و بی‌ریا به انقلاب خدمت می‌کرد و اصرار داشت که نامی از او مطرح نباشد.

عسگر اولادی تصریح کرد: خدمات او در تدوین اولیه قانون اساسی یکی از آثار ماندگار اوست که بی‌شک در نزد پروردگار متعال اجر و پاداشی ویژه دارد. او در انقلاب، مسئولیت‌های در شورای انقلاب و سپس در دولت‌های گذشته داشته است. کارنامهٔ او تصویری از صدق، اعتدال و پارسایی دارد و این واقعیتی است که همه به آن اعتراف دارند.

وی تاکید کرد: مرحوم دکتر حسن حبیبی در حفظ حریم نظام، امام (ره) و رهبری مراعات ویژه داشت. ضایعهٔ ارتحال این دانشمند گرانقدر را به رهبری معظم و مسئولین نظام و اعضای معظم مجمع تشخیص و خانواده محترم داغدار و همه علاقمندان و دوستان آن عزیز ازدست رفته تسلیت عرض می‌نمایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر