کد خبر: 43223 A

دکتر ولایتی ابلاغ کرد؛

علی اكبر ولایتی در دیدار با خانواده شهدای شیعیان پاکستان که در حوادث تروریستی اخیر این کشور به شهادت رسیده بودند ملاقات و پیام تسلیت و همدردی رهبر معظم انقلاب را به ایشان ابلاغ کردند.

مشاور بین الملل مقام معظم رهبری پیام تسلیت رهبر اتقلاب را به خانواده شهدای شیعیان پاکستان ابلاغ کرد.

به گزارش ایلنا، علی اكبر ولایتی در دیدار با خانواده شهدای شیعیان پاکستان که در حوادث تروریستی اخیر این کشور به شهادت رسیده بودند ملاقات و پیام تسلیت و همدردی رهبر معظم انقلاب را به ایشان ابلاغ کردند.

همچنین مشاور بین الملل مقام معظم رهبری در این دیدار که با حضور مسئولان شورای وحدت هزاره ها از جمله سردار سعادت، عبد القیوم چنگیز و حجت الاسلام و المسلمین جمعه اسدی در شهر کویته یرگزار شد، وحدت را موضوع اساسی بین شیعیان و اهل سنت برشمرد و برلزوم حفظ وحدت بین مذاهب اسلامی تاکید کرد.

همچنین برگزاری نشستی با حضور علمای اهل سنت و شیعه در کویته از دیگر برنامه های سفر دکتر ولایتی بود. در این نشست درباره راهکارها و راهبردهای تحقق و حفظ وحدت اسلامی بحث و گفتگو شد. در این جلسه علمای اهل سنت قاری عبدالرحمن، حافظ حمد الله، مولوی حبیب الله چشتی از احزاب و گروه های «اهل حدیث»، علمای دیوبند، بری لوی، جماعت اسلامی و علمای شیعیان سید هاشم موسوی، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی و حجت الاسلام و المسلمین جمعه اسدی حضور داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر