کد خبر: 43250 A

سردار ظریف منش:

انقلاب اسلامی ایران با به چالش کشیدن عمیق تفکرات غربی و لیبرالی، فصلی نو را در برابر مکتب فکری جهان گشوده است.

فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) در آیین افتتاحیه همایش مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در آراء و اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) گفت: چالش جدی در تفکرات غربی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش ایلنا؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین ظریف منش، فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) در آیین افتتاحیه همایش مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در آراء و اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) با تشریح اهداف برگزاری این همایش اظهار داشت: این همایش با مشارکت تعداد کثیری از دانشگاه های کشور، اساتید و پژوهشگران این حوزه شکل گرفته است.

وی افزود: همایش مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در آراء و اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) سرآغازی برای کار جدی، تبیینی، تحقیقی پیرامون مکتب دفاعی انقلاب می باشد.

فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) با تاکید بر لزوم باز اندیشی آموزه ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تشریح کرد: انقلاب اسلامی ایران یک تحول بنیادین مبنی بر مکتب اسلام است که با توجه به شرایط امروزی و بازاندیشی آموزه ها و دستاوردهای انقلاب، می توان انقلاب اسلامی را به عنوان الگویی بی نظیر برای جوامع مختلف بشری و همچنین نسل های بعدی معرفی کرد.

وی ادامه داد: مکتب فکری اسلامی کارآمدی خود را در عمل به نمایش گذاشته است که بیداری اسلامی رخ داده در جهان اسلام ناشی از تحقق این مهم است.

سردار ظریف منش با تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با به چالش کشیدن عمیق تفکرات غربی و لیبرالی، فصلی نو را در برابر مکتب فکری جهان گشوده است.

وی در پایان سخنان با اشاره به جزئیات برنامه های همایش مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در آراء و اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) از رونمایی 10 پروژه تحقیقاتی توسط دانشگاه جامع امام حسین(ع) در این همایش خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر