کد خبر: 43251 A

سردار سلامی در جمع خبرنگاران:

حمله اسرائیل به سوریه نشان‌دهنده عمق حمایت‌های خارجی نظام سلطه از گروه‌های مسلحی است که برای شکستن حلقه مقاومت و سوریه تلاش می‌کنند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با اشاره به حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به سوریه گفت: این عملیات نمی‌تواند موازنه قدرت را در منطقه و یا سوریه تغییر دهد.

به گزارش ایلنا؛ سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه همایش تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در آراء و اندیشه‌های امام (ره) و امام خامنه‌ای در جمع خبرنگاران با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به سوریه گفت: حمله اسرائیل به سوریه نشان‌دهنده عمق حمایت‌های خارجی نظام سلطه از گروه‌های مسلحی است که برای شکستن حلقه مقاومت و سوریه تلاش می‌کنند.

وی افزود: این یک جلوه آشکار از یک جریان خطرناکی است که از سوی کشورهای غربی برای حمایت از رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آنها صورت گرفته و از طرفی نشان‌دهنده افول قدرت نیروهای خارجی و نائبان آنها است.

سردار سلامی ادامه داد: آنها چون نتوانسته‌اند در منطقه دستاوردی داشته باشند از این عملیات استفاده کردند. این عملیات نمی‌تواند موازنه قدرت را در منطقه و یا سوریه تغییر دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه تأکید کرد: ارتش و نظام سوریه در حال پیشرفت و تقدم در جبهه میدانی هستند و کشورهای خارجی قدرت مداخلات نظامی گسترده ندارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر