کد خبر: 45937 A

در تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای با لاریجانی مطرح شد

آیات عظام سبحان و حسینی‌بوشهری طی تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای با رئیس مجلس، اقدام سازماندهی شده در برهم زدن سخنرانی رئیس مجلس را محکوم کردند.

آیات عظام سبحانی و حسینی‌بوشهری طی تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای با رئیس مجلس، اقدام سازماندهی شده در برهم زدن سخنرانی رئیس مجلس را محکوم کردند.

به گزارش ایلنا به نقل خانه ملت، آیت‌الله العظمی شیخ جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید در تماس تلفنی با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که هم‌اکنون برای حضور در اجلاس مجمع مجالس کشورهای عضو اکو در پاکستان به سر می‌برد، اقدام روز گذشته (22 بهمن ماه) عده‌ای خودسر در هتک حرمت حرم شریف حضرت فاطمه معصومه (س) و اهانت به رئیس مجلس را به شدت محکوم کرده و آن را اقدامی در جهت اهداف دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران خواند.

آیت‌الله سبحانی از اقدام این افراد در ساحت مقدس حوزه ابراز تأسف و تنفر کرده و گفت: حوزه علمیه صاحب دارد و این نوع اقدامات کار حوزه و طلاب حوزه علمیه قم نیست.

همچنین آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری رئیس حوزه علمیه قم در تماس جداگانه‌ای با رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن محکوم کردن اقدام خودسرانه این افراد و اظهار تأسف از بروز چنین اتفاقی، حرکت این افراد را اقدامی ناشایست، شنیع و اهانت به آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) در روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.

آیت‌الله حسینی‌بوشهری همچنین بر لزوم برخورد با اهانت‌کنندگان به ساحت مقدس حرم حضرت فاطمه معصومه (سلام‌الله علیها) و کسانی که حرمت سالروز جشن پیروزی انقلاب را رعایت نکردند و به رئیس مجلس اهانت کردند، تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، آیت‌الله حسینی‌بوشهری اقداماتی از این دست را خلاف مصالح نظام جمهوری اسلامی ایران خوانده و بر لزوم حفظ وحدت و آرامش در کشور تأکید کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر