کد خبر: 4659 A

اساتید، طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه استان تهران با صدور بیانیه‌ای؛

پس از شکست‌های پی در پی سنگین در جنگ روانی علیه اسلام و ایران، انرژی هسته‌ای، تحریم اقتصادی، بیداری اسلامی، اجلاس نم و محوریت ایران اسلامی در تحولات جهانی اکنون بار دیگر به پیامبر اعظم (ص) توهین می‌کند.

اساتید و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه تهران ضمن محکومیت انتشار فیلم موهن، از دولت آمریکا خواستنند از تمام مسلمانان جهان رسماً عذرخواهی کند.

به گزارش ایلنا، اساتید، طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه استان تهران در محکومیت انتشار فیلم موهن آمریکایی ـ صهیونیستی به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام بیانیه‌ای صادر کردند که متن کامل آن به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

دشمنان بشریت و خود خواهان شرور، این بار در پیچ بزرگ تاریخی که همه چیز دنیا به سمت اسلام خواهی و مدیریت جهانی اسلام حرکت می‌کند- صهیونیست‌ یهودی اسرائیل و صهیونیزم مسیحی آمریکا- پس از شکست‌های پی در پی سنگین در جنگ روانی علیه اسلام و ایران، انرژی هسته‌ای، تحریم اقتصادی، بیداری اسلامی، اجلاس نم و محوریت ایران اسلامی در تحولات جهانی اکنون بار دیگر به پیامبر اعظم (ص) توهین می‌کند. ما اساتید، طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه استان تهران، این قبیل توهین‌ها و هتک حرمت‌ها را محکوم می‌کنیم.

۱- فارغ از اهمیت محتوا و شکل این توهین، اصل جرات و جسارت، این اهانت را هم محکوم می‌کنیم و معتقدیم امت اسلامی بایستی به پشتیبانی از امام امت، امام خامنه‌ای ـ درسی به شروران ضد بشری بدهند که دیگر شاهد این تقدس آزمایی‌هایی صهیونیستی نباشیم. همین جا وظیفه خود می‌دانیم از تمامی اقشار، هنرمندان، دانشگاهیان، حوزویان، به ویژه مراجع تقلید که نسبت به این هتک حرمت، واکنش مطلوب نشان دادند، تشکر کنیم.

۲- خطاب به وحدت شکنان شیعی و سنی، و خطاب به مسئولان خواب آلود فرهنگی در جهان اسلام، ‌عرض می‌کنیم که آیا وقت آن نرسیده اهم و مهم را تشخیص داده و به پیروزی از امام امت مسلمین، جبهه وحدت و بیداری اسلامی را تقویت کنیم تا در عرصه فرهنگی هم شاهد افزایش توان دفاع باشیم که دشمن، جرات توهین نداشته باشد. پس از قوه قضائیه‌ام القرای جهان اسلام، می‌خواهیم هر چه سریع‌تر دادگاه رسیدگی به این قبیل توهین‌ها را تشکیل داده و در اسرع وقت حکم مجرمان و حامیان این توهین‌ها را صادر نمایند.

۳- در پایان ما اساتید و طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه استان تهران ضمن محکومیت شدید این گونه اقدامات خصمانه و غیر منطقی از دولت آمریکا می‌خواهیم تا از تمام مسلمانان جهان عذرخواهی رسمی داشته باشند و از سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشری به ویژه سازمان ملل متحد، سازمان همکاری‌های کشورهای اسلامی و سران نم می‌خواهیم تا اعلام موضع کرده و این اقدامات شنیع را محکوم کنند. عاملان آن را تحت سخت‌ترین پیگردهای بین‌المللی قرار دهند تا از تکرار چنین جنایت‌هایی جلوگیری شود.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر