کد خبر: 47071 A

همایش جبهه پایداری /۲

اگر ما امکانات مناسب در اختیار عامه مردم قرار دهیم می‌بینیم که نخبگانی ظهور و بروز خواهند داشت به مراتب بیشتر از افرادی که ادعای زیادی دارند و از انقلاب خورده‌اند و برده‌اند.

ایلنا: یک عضو جبهه پایداری گفت: تکلیف را رهبری مشخص می‌کنند و ما موظف به تبعیت هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صادق محصولی در جریان برگزاری دومین همایش جبهه پایداری ضمن اشاره به اینکه صاحبان اختلاف افکنی‌ها کاری جز سنگ اندازی انجام نداده‌اند، خاطرنشان کرد: این اقایان برای مقام معظم رهبری کاری جز سنگ اندازی نکرده‌اند. اگر ما امکانات مناسب در اختیار عامه مردم قرار دهیم می‌بینیم که نخبگانی ظهور و بروز خواهند داشت به مراتب بیشتر از افرادی که ادعای زیادی دارند و از انقلاب خورده‌اند و برده‌اند.

عضو جبهه پایداری همچنین در ادامه افزود: بعضی آقایان تلاش کردند برخی را برای انتخابات ریاست جمهوری امسال تطهیر کنند، اما نتیجه‌اش مجلسی شد که دل رهبری را به درد آورد. ما به برادران مجلسی می‌گوئیم حواستان باشد که دوباره در چاه نیفتید، زیرا مومن دوبار از یک سوراخ گزیده نمی‌شود.

محصولی در پایان ضمن اشاره به اینکه برخی کاندیدهای انتخابات می‌خواهند از شعارهای خود برای جذب قشر خاکستری جامعه استفاده کنند، یاد آور شد: برخی از نامزدهای انتخابات شعار‌هایشان در جهت جذب بخش خاکستری جامعه است آن‌ها فکر می‌کنند برای به قدرت رسیدن این شعار‌ها می‌تواند مناسب باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر