کد خبر: 47084 A

علم الهدی:

بهتر این است که اصولگرایان وحدت داشته باشند، وحدت ایده آل ماست اما به شرط اینکه محقق شود و در غیر این صورت حرف اصلی را جریان حزب الله می زند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در خصوص وحدت اصولگرایان اظهار داشت: بهتر این است که اصولگرایان وحدت داشته باشند، وحدت ایده آل ماست اما به شرط اینکه محقق شود و در غیر این صورت حرف اصلی را جریان حزب الله می زند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت الله سید احمد علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری در حاشیه همایش جبهه پایداری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر نیروهای حزب اللهی که مورد اطمینان مردم هستند به میدان بیایند آنچه که مطلوب است محقق می شود همانطور که دیدیم در دور نهم انتخابات ریاست جمهوری محقق شد.

وی در پاسخ به این سوال که نظر شما در خصوص وحدت اصولگرایان چیست؟ گفت: بهتر است که وحدت انجام شود، وحدت ایده آل ماست اما به شرط اینکه بشود اما اگر نشد جریان حزب الله حرف اصلی را خواهد زد.

امام جمعه شهر مشهد در پاسخ به سوالی در خصوص جریان انحرافی گفت: اینها جریان نیستند. یک مسئله ای است که بوجود آمده اطرافشان عده ای به خاطر پول و قدرت جمع شده اند و اگر خود قضیه بخوابد اطرافیان هم کنار می روند.

وی درباره جبهه پایداری  نیز گفت: با توجه به اینکه دو روحانی برجسته یعنی آیت الله مصباح و آیت الله خوشوقت در راس این جبهه هستند نمی توان نظر غیر مثبت به این جبهه داشت.

وی درباره ائتلاف سه گانه گفت: این ائتلاف تاکنون محقق نشده و باید ببینیم آیا محقق می شود یا خیر.

علم الهدی در خصوص حوادث اتفاق افتاده در روز 22 بهمن در قم اظهار داشت: من این حوادث را قبول ندارم. در 22 بهمن که جشن پیروزی و اتحادو انسجام است زیر سئوال بردن این اتحاد و انسجام درست نیست.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر