کد خبر: 472 A

ارتش جمهوری اسلامی ایران:

بخش عمده ای از اقتدار دفاعی و پیشترفت روزافزون کشور مرهون تلاش جوانان متعهد و متخصصی است که در تولید تجهیزات نظامی، تکنولوژی‌های روز نظامی در دنیا را به چالش کشانده اند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران با انتشار اطلاعیه ای به مناسبت روز صنعت دفاعی تاکید کرد:بدون تردید بخش عمده ای از اقتدار دفاعی و پیشترفت روزافزون کشور مرهون تلاش جوانان متعهد و متخصصی است که در تولید تجهیزات نظامی در عرصه های زمینی، هوایی و دریایی، سامانه‌های موشکی فوق پیشرفته و رادارهای هوشمند، تکنولوژی‌های روز نظامی در دنیا را به چالش کشانده اند.
به گزارش ایلنا، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

31 مرداد، روز صنعت دفاعی، روز یأس دشمنان و تیری زهرآگین برتابوت تحریم ها و تهدیدات زورگویانی است که با تحمیل جنگ نابرابر، سقوط انقلاب بزرگ ملت ایران را در ذهن می پروراندند و ‌ باورنمی کردند که مردانی از این سرزمین گوش به فرمان امام و مقتدای خود انقلابی دیگر در سنگر تولیدات دفاعی بوجود آورند و این گونه به آرمان های امام و انقلابشان پایبند باشند.

31مرداد، یادآور بیش از سه دهه ایثار و شجاعت جهادگرانی است که در سایه تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) و با تاسی از شعار انقلابی «مامی توانیم» امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) توانسته اند با طراحی و ساخت محصولات نوین دفاعی و البته متناسب با تهدیدات سخت و نرم، آمادگی روزافزون کشور را رقم زده و با قطع هرگونه وابستگی نظامی، موجبات اقتدار نظام و نیروهای مسلح کشورمان را فراهم آوردند و هر ر‌وز آماده‌تر و مجهز‌تر برای حفظ دستاوردهای انقلاب ظاهرشوند.

بدون تردید بخش عمده ای از اقتدار دفاعی و پیشترفت روزافزون کشور مرهون تلاش جوانان متعهد و متخصصی است که تنها با نمایش بخش کوچکی از نیروی اراده خود در تولید تجهیزات نظامی در عرصه های زمینی، هوایی و دریایی، سامانه‌های موشکی فوق پیشرفته و رادارهای هوشمند، تکنولوژی‌های روز نظامی در دنیا را به چالش کشانده اند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک این روز به تمامی تلاشگران صنایع دفاعی در مراکز و مؤسسات علمی، دانشگاهی و صنعتی به ویژه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، توفیقات روزافزون این عزیزان را تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا از خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر