کد خبر: 49203 A

رئوفیان به ایلنا خبر داد:

در این جلسه در مورد دیدار با مراجع صحبت‌هایی شد و عنوان شد که سه تن از این مراجع با درخواست ما برای دیدار با ان‌ها موافقت کرده اند بر همین اساس طی روزهای آینده با اعلام اسامی آن‌ها به دیدار این مراجع خواهیم رفت.

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه ایستادگی عنوان کرد: از میان نامزدهایی که از آن‌ها پیرامون انتخابات سال آینده درخواست دیدار کرده بودیم پورمحمدی و ولایتی اعلام آمادگی برای رایزنی با جبهه را داشته‌اند.

ابوالقاسم رئوفیان رئیس ستاد انتخاباتی جبهه ایستادگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به جلسه روز گذشته شورای مرکزی جبهه ایستادگی عنوان کرد: در این جلسه در مورد دیدار با مراجع صحبت‌هایی شد و عنوان شد که سه تن از این مراجع با درخواست ما برای دیدار با ان‌ها موافقت کرده اند بر همین اساس طی روزهای آینده با اعلام اسامی آن‌ها به دیدار این مراجع خواهیم رفت.

وی ادامه داد: همچنین در مورد رایزنی با کاندیدای انتخابات سال آینده نیز بحث‌هایی مطرح شد و بیان شد که پورمحمدی و ولایتی نسبت به درخواست جبهه برای رایزنی‌های انتخاباتی با آن‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

رئوفیان با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم تا پایان امسال دیدار‌های انتخاباتی خود با ولایتی و پورمحمدی را برگزار کنیم، گفت: البته طی نامه‌ای از برخی دیگر از نامزدهای احتمالی انتخابات سال آینده ریاست جمهوری برای دیدار با جبهه ایستادگی درخواست شده است که تاکنون پاسخی نداده‌اند.

گفتنی است پیش از این جبهه ایستادگی محسن رضایی را به عنوان کاندیدای اول مورد حمایت خود معرفی کرده بود بنابراین این جبهه برای رسیدن به دو کاندیدای دیگر با سایر گزینه‌های احتمالی رایزنی خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر