کد خبر: 49359 A

در پی درگذشت آیت‌الله خوشوقت

این عالم عالیقدر از جمله یاران مخلص و واقعی امام راحل و رهبری عزیز بودند که در سراسر عمر با برکت خویش منشاء برکات فراوانی برای نظام جمهوری اسلامی بوده و درهمه صحنه های انقلاب اسلامی، بالاخص در حوزه های مختلف فرهنگ اسلامی خدمات کم نظیری را انجام دادند.

ایلنا: اتحادیه تشکل‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در پی درگذشت آیت‌الله خوشوقت پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

«انالله و انا الیه راجعون

رحلت و فقدان آیت‌الله خوشوقت که از علمای نهضت اسلامی بودند موجب تاثر و تالم شدید اعضای این اتحادیه گردید.ایشان دروس خارج فقه و اصول را نزد حضرات آیات عظام سید حسین بروجردی و امام خمینی (ره)سپری کردند و حکمت و فلسفه و تفسیر را نزد علامه طباطبایی آموختند.

اتحادیه تشکل‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی این اندوه بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب، حوزه های علمیه و ملت بزرگ ایران و بیت شریف ایشان تسلیت عرض می نماید.

این عالم عالیقدر از جمله یاران مخلص و واقعی امام راحل و رهبری عزیز بودند که در سراسر عمر با برکت خویش منشاء برکات فراوانی برای نظام جمهوری اسلامی بوده و درهمه صحنه های انقلاب اسلامی، بالاخص در حوزه های مختلف فرهنگ اسلامی خدمات کم نظیری را انجام دادند. دفاع صریح و غیرتمندانه ایشان از انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، و نیز حضور مکرر ایشان در جبهه های نبرد حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس، زبانزد خاص و عام است.فقدان این روحانی جلیل الشان ضایعه بزرگی برای حوزه های علمیه و انقلاب است و خدمات ایشان در عرصه های مختلف علمی و معنوی، هرگز از یادها فراموش نخواهد شد.

برای روح پاک آن فقید سعید درود می فرستیم و علو درجات این عالم وارسته را از درگاه خداوند سبحان مسالت داریم.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر