کد خبر: 49463 A

با صدوراطلاعیه‌ای؛

از مردم شریف و قدر‌شناس ایران اسلامی به خصوص مردم تهران می‌خواهد تا با حضور در مراسم تشییع ایشان که متعاقباً از سوی بیت مکرمشان اعلام خواهد شد و مراسم بزرگداشت حضرتشان شرکت کنند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه‌ای، رحلت جانسوز عالم ربانی، سالک الی‌الله و عارف بالله مرحوم آیت‌الله عزیزالله خوشوقت را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای، رحلت جانسوز عالم ربانی، سالک الی‌الله و عارف بالله مرحوم آیت‌الله آقای حاج شیخ عزیزالله خوشوقت را تسلیت گفت.

در این اطلاعیه آمده است: آیت‌الله خوشوقت از علمای بزرگ عالم شیعه، صبح امروز پس از گذشت هفده روز بستری شدن در بیمارستان سعودی و به دلیل ناراحتی‌های قلبی و افت فشار، به دیدار حق رفت.

این مجتهد وارسته و استاد اخلاق، عمری با برکت، سرشار از معنویت و تهذیب، و گام‌های پیوسته در سلوک الی‌الله، همراه با مجاهدتی کم‌نظیر در تربیت نفوس مستعد و دل‌های مشتاق، به تدریس علوم دینی و تفسیر قرآن کریم و تربیت طلاب جوان مشغول بوده و از افتخارات دینی و معرفتی ایران اسلامی، به ویژه مردم تهران بود.

این شورا در انتهای اطلاعیه خود از مردم شریف و قدر‌شناس ایران اسلامی به خصوص مردم تهران می‌خواهد تا با حضور در مراسم تشییع ایشان که متعاقباً از سوی بیت مکرمشان اعلام خواهد شد و مراسم بزرگداشت حضرتشان شرکت کرده و قدر‌شناس سلسله جلیله علما و مجتهدین اسلام عزیز بوده و این مصیبت بزرگ را به محضر بقیه‌الله الاعظم عج، مقام معظم رهبری، خانواده مکرم، فرزندان عزیز، علمای اسلام و ارادتمندان ایشان تسلیت می‌گوید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر