کد خبر: 50549 A

دیدار روز گذشته جبهه ایستادگی با رئیس سازمان بازرسی؛

پور محمدی هنوز برای حضور در انتخابات تصمیم نهایی نگرفته است و در صورتیکه پیش از پایات سال جاری به این نتیجه برسد با وی جلسه دیگری برگزار خواهیم کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه ایستادگی اعلام کرد: در صورتیکه پورمحمدی تصمیم نهایی خود را برای حضور در انتخابات اتخاذ کند پیش از پایان سال جاری جلسه دیگری با وی خواهیم داشت.

ابوالقاسم رئوفیان رئیس ستاد انتخاباتی جبهه ایستادگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه روز گذشته این جبهه با پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور که یکی از گزینه‌های مطرح انتخابات ریاست جمهوری سال آینده است، عنوان کرد: این دیدار در راستای سیاست‌های جبهه برای ارزیابی کاندیداهای انتخاباتی صورت گرفت و و مشخص بود که پورمحمدی برای پاسخ گویی به بسیاری از سوالات ما آمادگی لازم را دارد.

وی ادامه داد: پورمحمدی معتقد بود که باید علاوه بر اصلاح ساختار نظام دیوانی کشور و رفع موانع تولید باید از به نقش روحانیت در کشور بیشتر توجه کرد. وی همچنین تاکید داشت که نمی‌توان کشور را با طرح‌های فردی اداره کرد و باید شرایطی مهیا کرد تا فضای مشارکت در کشور باز شود.

رئوفیان افزود: در این جلسه از پورمحمدی پرسیده شد که آیا با توجه به شرایط حساس کنونی قابلیت لازم برای اداره کشور را در خود می‌بیند که وی اعتقاد داشت از عهده این کار بر خواهد آمد.

وی با بیان اینکه پورمحمدی در این دیدار مواضع شفاف و صریحی نسبت به انتخابات داشت، گفت: البته وی هنوز برای حضور در انتخابات تصمیم نهایی نگرفته است و در صورتیکه پیش از پایات سال جاری به این نتیجه برسد با وی جلسه دیگری برگزار خواهیم کرد.

رئوفیان با بیان اینکه با دیدار با پورمحمدی تا حدودی مقصود ما حاصل شد، گفت: البته این به معنای آن نیست که ما ارزیابی از گزینه‌های دیگر راکنار خواهیم گذاشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر