کد خبر: 54346 A

در نشست مجلس خبرگان؛

ما توقعمان از مسئولین این است که خود وحدت را حفظ کنند تا شرایط لازم برای وحدت در سایر عرصه‌ها به خوبی فراهم شود.

ایلنا: عضو مجلس خبرگان رهبری از گروه مذاکره‌کننده با ۵+۱ برای برگزاری نشست‌های متعهدانه برای حل و فصل مسأله هسته‌ای جمهوری اسلامی، منطقی و مقتدرانه و مبتکرانه بودن، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا،  حجت‌الإسلام والمسلمین عباسعلی سلیمانی چهارمین و آخرین سخنران پیش از دستور نشست سوم سیزدهمین اجلاس خبرگان رهبری در ابتدا از حضور چشمگیر مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

وی همچنین از گروه مذاکره کننده با گروه ۵+۱ برای برگزاری نشست‌های متعهد برای حل و فصل مسأله هسته‌ای جمهوری اسلامی، به خاطر منطقی بودن و مقتدرانه و مبتکرانه بودن، تقدیر و تشکر کرد.

امام‌جمعه زاهدان در بخش دیگری از نطق خویش، گزارشی مختصر از وضعیت استان سیستان و بلوچستان ارائه داد و گفت: بحمدالله با حضور به موقع مردم و نیروهای امنیتی و انتظامی، توطئه‌هایی که از سوی برخی گروهک‌های سلفی و افراطی، سر می‌زند، به خوبی دفع شده و در این بین باید از سربازان گمنان امام زمان (عج) که امنیت آن منطقه را فراهم می‌آورند به واقع، قدردانی ویژه به عمل آورد.

وی، ضمن نام بردن از برخی گروه‌های منحرف و فتنه‌گر در مرزهای شرقی کشور، خطر دشمنان و کارهای برهم زننده وحدت مستحکم شیعه و سنی را به شدت محکوم کرده و افزود: ما توقعمان از مسئولین این است که خود وحدت را حفظ کنند تا شرایط لازم برای وحدت در سایر عرصه‌ها به خوبی فراهم شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر