کد خبر: 54360 A

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

مجمع روحانیون ولایی برای فریب مردم است/ در فتنه 92 ممکن است جریان انحرافی پرچم ولایت، عدالت و آزادی را بلند کند.

سردار سید حسن فیروزآبادی در جریان برگزاری کنگره 7 هزار شهید زن در خصوص فتنه سال 92 اظهار داشت: معلوم نیست که فتنه 92 مانند 88 با پول آمریکایی‌ها حمایت شده باشد، ممکن است از داخل هدایت شود کما اینکه می بینیم و آثارش پیدا است.

به گزارش خبرنگار ایلنا وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌هایی شده، پول هایی خرج شده است و ساختاری در داخل و در کنار ما درست کرده اند که ممکن است با نام دفاع از ملت حرکت کند. یکی از مواردی که در ظهور امام زمان اهمیت دارد این است که به معارف امام زمان آشنا باشیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در چنین شرایطی و با آگاهی بر معارف امام زمان است که می توانیم هر کس را که ادعای امام زمانی کرد نپذیریم، بنابراین در فتنه 92 ممکن است پرچم ولایت، عدالت و آزادی بلند کنند.

سردار فیروزآبادی ضمن اشاره به اینکه حامیان جریان فتنه جامعه روحانیون ولایی به راه انداخته اند خاطرنشان ساخت: همه روحانیت سرباز امام زمان هستند و جریان ولایت برای بوستان ولایت است آن وقت گروهی برای فریب مردم با پول، جریان روحانیون حامی ولایت را به راه می اندازند.

وی در ادامه یادآور شد: همه ابزارها باید برای اقدام دشمن آماده باشد تا ما منابع و منافع اصلی نظام را حفظ کنیم.

فیروزآبادی جنگ روانی را کارهای فرهنگی و رسانه‌ای دانست که توسط دشمن انجام می‌شود تا ملت احساس ضعف کنند و مقاومت خود را از دست بدهند تا فرصتی برای حمله به وجود آید.

وی در ادامه یادآور شد: رادیو بی بی سی و  وی او ای برای این است که ایستادگی و مقاومت ما را بگیرند، ایجاد  ترس کنند تا آمریکا بتواند حمله کند، البته فقط بی بی سی نیست.

فیروزآبادی با تاکید بر اینکه برخی مقامات سیاست منفعل دارند تصریح کرد: برخی مقامات سیاسی در برابر ابرقدرت‌ها، تحریم‌ها و تهدیدها موضع انفعالی دارند و این در شرایطی است که ما باید موضع فعال داشته باشیم؛ این شایسته نیست که مقامات موضع منفعل بگیرند یا گرچه در ظاهر موضع فعال می گیرند اما به موقع موضع‌شان منفعل می شود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در فتنه 92 ممکن است جریان انحرافی پرچم ولایت، عدالت و آزادی را بلند کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر