کد خبر: 58149 A

سردار نقدی در جمع طلاب بسیجی:

خمپاره های دیروز به شبکه های ماهواره ای، بمب های شیمیایی به مشروبات الکلی و تیربار ها به شبکه های شایعه پرداز و جنگ روانی تبدیل شدند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حوزه‌های علمیه به جهت آن که دستی بر علم وحیانی داشته و امکان اجتهاد، استنباط و بهره‌گیری از قرآن، حدیث و علوم الهی دارند، بهترین گزینه برای نجات ما از علوم انسانی غربی هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع تعدادی از طلاب بسیجی درآبادان گفت: دفاع مقدس معارف پایان ناپذیری دارد که هر چه استخراج شود پایانی بر آن نیست لذا باید شهدا را شناخته و به نسل جدید معرفی کنیم تا در همین اندک شهدای بنامی که می شناسیم، باقی نمانیم.

وی با اشاره به اینکه در همین رابطه سه شهید شاخص را امسال معرفی می کنیم، افزود: شهید دیالمه فرد بصیری بود که می تواند بالاترین درس را برای نسل امروز داشته باشد، جوانی که فراتر از زمان خودش قرار داشت.

وی با اظهار اینکه شهید دیالمه بزرگترین الگو برای ایستادگی در برابر تهاجم نرم و فرهنگی دشمن است، خاطر نشان کرد: ایشان بنی صدر را در مجلس می شناساند و کتاب ها و مقالاتی که کاندیدای ناکام قبلی نوشته را هم تحلیل می کند اما کسی متوجه نمی شود چون فراتر از زمانش حرکت می کرد.

سردار نقدی با اشاره به اینکه حتی کسانی که پایبند به اسلام فقاهتی بودند نیز درکش نمی کردند، ادامه داد: به همین خاطر دیالمه شهید راه افشاگری و نفاق شد چون از میان صدها نفری که در این منصب بودند، منافقین او را مورد هدف قرار دادند و به شهادت رساندند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با بیان اینکه شهید «سلیمان خاطر» و شهید «سیده طاهر هاشمی» نیز شهدای دیگری هستند که باید تبیین و معرفی شوند، اظهار داشت: آن چیزی که ما را به این عظمت رساند و ایران به جمهوری اسلامی تبدیل شد تا ابر قدرت ها از آن بترسند، وجود همین انسان های پاک باخته برای اسلام است لذا همه ما مدیون آن ها هستیم.

وی با تأکید بر این نکته که آنها با گذشتن از همه هستی خودشان کار بزرگی کردند، گفت: از این رو باید خود را برای برداشتن میراث گران بهایی که آنها برای ما به ارث گذاشتند، همواره آماده نگاه داریم البته دراین زمینه کارهای بزرگی شده ولی کافی نبودند.

وی یادآور شد: در دوره ای که دشمن مستقیم با سلاح آمده بود، راهی جز فنا شدن در راه اسلام نبود؛ این فنا شدن باعث شده تا امروز میدان امنی برای نسل فعلی فراهم شود و بتوانند میدان های دیگری را ادامه دهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تصریح این موضوع که جنگ هنوز با شدت ادامه دارد، خاطر نشان کرد: آن زمان مدیریت میدان های جنگ بر عهده ما بود اما چون تسلیحات و امکانات نداشتیم مجبور بودیم سالی یک بار عملیات انجام دهیم و بقیه روز ها تقریبا جبهه ها ساکت بودند اما امروز جنگ بی امان است و یک لحظه هم متوقف نمی شود.

وی با اظهار این که امروز ابتکار عمل کامل دست ما نیست، ادامه داد: خمپاره های دیروز به شبکه های ماهواره ای، بمب های شیمیایی به مشروبات الکلی و تیربار ها به شبکه های شایعه پرداز و جنگ روانی تبدیل شدند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه جوانان باید کارهای بزرگی در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان انجام دهند، اظهار داشت: از سوی دیگر خطر ناک تر از بمب های ارتش صدام، کثیف تر از بمب های شیمیایی غرب و بمب های منافقینی که هفت تیر را بوجود آوردند، علوم انسانی غربی است که هنوز موفق به پاکسازی این علوم نشده ایم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه تحقق این موضوع نیاز به جهاد علمی دارد، گفت: برای خنثی ساختن دسیسه های مدعیانی که تمام ترفند های خود را بکار می گیرند تا به جبهه نیروهای دلسوز انقلاب نفوذ کنند، داشتن بصیرت بسیار ضروری و لازم است.

سردار نقدی در ادامه درباره ضرورت عمل به پیام شهدا نیز بیان داشت: بالاتر از این شهدایی که به زیارتشان در سرزمین های نور می رویم، اباعبدالله (ع) قرار دارد که میلیون ها نفر به زیارتش می روند ولی باز زیر پرچم طاغوت می مانند و با آنها همکاری می کنند پس این ها بالاتر از ایشان نیستند یعنی اگر پیام شهدا را نگیریم، بازنده هستیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر