کد خبر: 63156 A

از آقایان حدادعادل، رضایی، زاکانی، لنکرانی، متکی، واعظ زاده،‌ سبحانی و روحانی دعوت شده است تا در دانشگاه شاهد با بیان دیدگاه، برنامه‌ها و راهکارهای خود فضای روشن‌تری را در پیش روی دانشجویان قرار دهند که برای ورود به فضای انتخابات با آگاهی کامل عمل کنند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در اطلاعیه شماره دو خود درباره انتخابات ریاست جمهوری 92، اعلام کرد که از حدادعادل، رضایی، زاکانی، لنکرانی، متکی، واعظ زاده،‌ سبحانی و روحانی دعوت شده است تا با حضور در دانشگاه شاهد، دیدگاه‌ها، برنامه‌ها و راهکارهای خود را ارئه دهند تا دانشجویان برای ورود به فضای انتخابات با آگاهی بیشتری عمل کنند.

به گزارش ایلنا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«حرکت در راستای انقلاب اسلامی ایران که بر پایه‌های احکام مسلم الهی بنا شده است. نیاز به همراهی و هیاری اقشار مختلف جامعه دارد و انتخابات خود نماد عظیمی از این همیاری و همراهی است که افراد مختلف با حضور خود پشتوانه‌ای می‌شوند برای منتخب انتخابات تا هرچه بهتر و استوارتر در راستای منافع ملت که همان آرمان‌های انقلاب است قدم بردارد. این مشارکت عظیم آنگاه صورت می‌گیرد که افراد به تحلیل رفتار، گفتار و برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی بپردازند.

در این بین دانشگاه و صاحبان اصلی آن یعنی دانشجویان بر اساس رسالت و ویژگی منحصر به فرد خود یعنی داشتن دید نقادانه نقش چشمان بینا و زبان گویای ملت را در برابر تمام پدیده‌ها از جمله انتخابات را داراست.

لذا اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور به عنوان بخشی از بدنه پیشرو و پیشران جنبش دانشجویی در نظر دارد جهت مشخص نمودن خط مشی انتخاباتی این اتحادیه و شناخت بهتر از چهره‌های مطرح انتخابات ریاست جمهوری 92 همایشی دو روزه تحت عنوان "هفتمین رییس‌جمهور در مسیر پیشرفت، مقاومت و عدالت" را در روزهای 29 و 30 فروردین‌ماه با حضور چهره‌های موثر انتخاباتی برگزار نماید.

در همین راستا از آقایان حدادعادل، رضایی، زاکانی، لنکرانی، متکی، واعظ زاده،‌ سبحانی و روحانی دعوت شده است تا در دانشگاه شاهد با بیان دیدگاه، برنامه‌ها و راهکارهای خود فضای روشن‌تری را در پیش روی دانشجویان قرار دهند که برای ورود به فضای انتخابات با آگاهی کامل عمل کنند.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر