کد خبر: 63223 A

حسن بیادی:

اگر چمران برای ریاست جمهوری شركت كرد و رای آورد با وی به دولت نمی‌روم چراكه شوراها را بیشتر از دولت دوست دارم.

 نایب رئیس شورای شهر تهران، گفت: انتخابم به عنوان رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری چمران را تكذیب نمی‌كنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین بیادی پس از ثبت نام برای دور چهارم شوراها در فرمانداری تهران، درباره انتخابش به عنوان رئیس ستاد انتخابات مهدی چمران در ریاست جمهوری، اعلام كرد:‌ من هیچ جا اعلام نكردم كه رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری مهدی چمران، هستم اما این مساله را تكذیب هم نمی‌كنم.

وی با بیان اینكه آقای چمران هنوز  آمدنش برای ریاست جمهوری را اعلام نكرده است، تاكید كرد:‌ اگر چمران تصمیم بگیرد كه غیر از شوراها برای ریاست جمهوری نیز كاندیدا شود، من به عنوان مرید ایشان به وی كمك خواهم كرد.

نایب رئیس شورای شهر تهران، در پاسخ به اینكه در صورت انتخاب چمران به عنوان رئیس جمهور آیا با وی به دولت می‌روید یا نه، گفت: من شوراها را دوست دارم و اگر چمران برای ریاست جمهوری شركت كرد و رای آورد با وی به دولت نمی‌روم چون شوراها را بیشتر از دولت دوست دارم.

دبیر کل جمعیت آباداگران در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا این جمعیت از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرده است یا خیر، گفت: اینگونه نیست، البته آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یکی از ظرفیت‌های کشور است ولی ما تاکنون اولویت‌بندی نکرده‌ایم.

وی در پاسخ به سوالی درباره ائتلاف 2+1 اظهار داشت: این ائتلاف 2-1 است؛زیرا ائتلاف یعنی یکی شدن اما این ائتلاف به نتیجه نرسیده است.

انتخابات شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر