کد خبر: 63388 A

آیت‌الله مظاهری در دیدار با ولایتی:

برخی برای خواسته‌های نفسانی و برخی با نیت قربةالی‌الله جلو آمدند در حالی که باید با هم متحد شوند تا به نتیجه مطلوب مردم و نظام برسیم.

رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: دکتر ولایتی در طول ۳۴ سال امتحان خود را به خوبی پس داده و نیاز به تبلیغات ندارد، من نمی‌خواهم که برای شما تبلیغ کنم بلکه تقاضای من این است که برخی افراد به اسم اصولگرایی برایتان کارشکنی نکنند.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله حسین مظاهری در دیدار با علی‌اکبر ولایتی اظهار کرد: تقاضایی که از کاندیداهای اصولگرایان دارم این است که متحد شوند و گرنه شکست می‌خورند که این وحدت باید پیش از آغاز ثبت‌نام رسمی کاندیدا‌ها شکل بگیرد.

وی افزود: آقای ولایتی چهره شناخته شده‌ای هستند و نقطه ضعفی هم ندارد بنابراین ایشان نیازی به تبلیغات ندارد.

رئیس حوزه علمیه اصفهان تأکید کرد: معنای اصولگرایی این است که همه برای یک هدف واحد و یک نفر متحد شویم در حالی که اکنون تعداد زیادی کاندیدا‌ها را در صف اصولگرایان شاهد هستیم.

وی تصریح کرد: من از برخی رفتارهای انتخاباتی اصولگرا‌ها می‌ترسم چرا که برخی برای خواسته‌های نفسانی و برخی با نیت قربةالی‌الله جلو آمدند در حالی که باید با هم متحد شوند تا به نتیجه مطلوب مردم و نظام برسیم.

آیت‌الله مظاهری تأکید کرد: توصیه همیشگی من به کاندیدا‌ها این است که به جای آنکه دیگران را تخریب کنید تنها درباره خودتان و توانایی‌های خود سخن بگویید.

وی ادامه داد: رئیس جمهوری باید انتخاب شود که همه مردم حرفش را قبول داشته باشد و توانایی مدیریت مشکلات کشور را داشته باشد.

وی تأکید کرد: رئیس جمهور آینده کشور باید قابل انعطاف و قبول باشد تا به مرور زمان مشکلات کشور را از پیش پا بردارد.

رئیس حوزه علمیه اصفهان اظهار کرد: ما در طول ۳۴ سال گذشته کودتاهای بسیاری را پشت‌سر گذاشته‌ایم و به قول امام خمینی (ره) مستکبرانی همچون آمریکا هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی اضافه کرد: اکنون تنها باید تمرکز خود را بر انتخاب یک نفر از میان اصولگرایان متمرکز کنیم تا خداوند نیز در این راه به ما کمک کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر