کد خبر: 63400 A

مصطفی کواکبیان در جمع مردم استان البرز:

امر به معروف‌ونهی از منکر اصل هشتم قانون اساسی را در قالب شعار زنده باد اصلاحات احیا خواهم کرد/فساد و رشوه در سیستم اداری دولت اخلاق جایی نخواهد داشت.

مصطفی کواکبیان، کاندیدای ریاست جمهوری، دوشنبه شب در شهرستان کرج استان البرز، حضور یافت و در جمع نخبگان ورزشی و هنری این استان از ضرورت تغییر در وضعیت موجود دستگاه اجرایی در انتخابات پیش‌رو سخن گفت.

به گزارش ایلنا، مصطفی‌کواکبیان در این سخنرانی بر لزوم شرکت در انتخابات تاکید کرد و شرکت در پای صندوق‌های رای را تنها راه برون رفت از مشکلات گریبانگیر جامعه عنوان کرد و گفت:«هیچ راهی جز از طریق کانال رای گیری برای تغییر سرنوشت وجود ندارد و شرکت در انتخابات تنها راه موجود و ممکن برای عبور از مشکلات است.

وی گفت: شرکت و حضور پررنگ در انتخابات می‌تواند بسیاری از مشکلات داخلی و خارجی را از پیش‌روی ملت ایران بردارد. رفع تحریم ها و مقابله با تهدیدها در روابط بین‌الملل و تغییر فضای داخلی تنها با شرکت در انتخابات حاصل خواهد شد.

كواكبیان اظهار داشت: سرنوشت ما با شرکت در انتخابات در دست خودمان است و همانطور که در آیات قرآن تاکید شده است تغییر جامعه فقط با رفتار خود مردم صورت می‌پذیرد. آزادی، مردم‌سالاری، مشارکت سیاسی، تعیین سرنوشت و... نعمت‌هایی هستند که شهروندان می‌توانند از آنها بهره مند باشند و تنها با احساس مسوولیت مردم، این نعمت‌ها تامین و حفظ می‌شود و بی‌تفاوتی‌هایمان ممکن است خودمان را از داشتن این نعمت‌ها محروم کند.»

دبیر کل حزب مردم‌سالاری با تاکید بر لزوم اصلاحات و طرح آن به عنوان تنها شیوه موجود برای رفع مشکلات تاکید کرد:« ما معتقدیم که شیوه‌های براندازانه و شورشگری هیچ نابسامانی را سامان نخواهد داد و تنها اصلاحات، سامان بخش معضلات و گرفتاری‌ها خواهد بود. تنها با پیگیری اصلاحات است که می‌توانیم جامعه را به آرمان‌های اصیل و اولیه انقلاب سوق دهیم.

وی گفت: اصلاحات مورد نظر ما با اصلاحات براندازانه ارتباطی ندارد. اصلاحات مورد نظر ما در چارچوب معیارهای نظام جمهوری‌اسلامی و قانون اساسی و ارزش‌های دینی و مطالبات مردم و منافع ملی و خواسته‌های منطقی عموم مردم جامعه است.

كواكبیان اظهار داشت: ما به اصلاحات باور داریم و برهمین رویکرد در انتخابات با شعار زنده باد اصلاحات شرکت می‌کنیم. بعضی آقایان فکر می‌کنند اصلاحات یعنی ویروس و طاعون. ما برعکس می گوئیم اصلاحات قرآنی، اصلاحات علوی و حسینی یعنی همان اصلاحات اسلامی یعنی امر به معروف و نهی‌ازمنکر، یعنی بی‌تفاوت نگذشتن از کنار مسائل و مشکلات.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر