کد خبر: 639 A

مجید انصاری درگفت‌و‌گو با ایلنا؛

گرچه به ظاهر، این جریانات خود سر به نظر می‌رسند اما از آنجایی که یاران امام (ره) و استوانه‌های انقلاب را هدف قرار داده‌اند بی‌ارتباط با ضد انقلاب و سرویس‌های جاسوسی غرب نیستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متاسفانه برخی نهادهای مسئول چشم خود را درقبال توهین‌ها و اقدامات نابخردانه  جریانات خودسر بسته‌اند و آنها با استفاده از این فرصت یكه تازی كرده و به تخریب بزرگان نظام مشغولند.
مجید انصاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به توهین‌های برخی گروه‌های خودسر به مسئولان نظام و چهره‌های انقلاب مانند آیت الله هاشمی رفسنجانی در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: مسئله توهین به شخصیت‌های انقلابی نظام جریان خوارج گونه‌ای است که چند سال است در کشور شکل گرفته و هر روز هم ابعاد تازه‌ای به خود می‌گیرد.
عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: در زمان ایجاد این گونه مسائل در کشور قرار بود که با این افراد خوارج مسلک از سوی نهادهای مسئول بدون اغماض ووابستگی به جریانات سیاسی برخورد شود اما متاسفانه برخی جریانات با چهره‌های انقلابی، نهادهای مسئول چشم به پدیده زشت توهین در کشور بسته‌اند.
وی در ادامه تصریح کرد: در زمان معاصر نیز شاهد تشکیل چنین جریاناتی از سوی قدرتهای غربی بوده‌ایم که آن‌ها برای مقابله با اسلام ناب جریان اسلام بدلی طالبان را ایجاد کردند اما با قدرت یافتن طالبان هزینه‌های گزافی در راستای سرکوبی این جریان برای آمریکا و متحدانش ایجاد شد.
انصاری با بیان اینكه جریانات خودسر آفت نظام است،تاکید کرد: برای اینکه جریان خوارج گونه ایجاد شده در نظام هزینه گزافی را به بار نیاورد لازم است نهادهای مسئول با این جریانات به صورت جدی برخورد کنند.
عضو مجمع روحانیون مبارز تصریح کرد: جریان ایجاد شده برای توهین به چهره‌های شاخص انقلابی قبلا نیز به شخصیت‌هایی همچون آیت الله هاشمی رفسنجانی،سید حسن خمینی، موسوی خوینی‌ها و سایر نیروهای اصیل انقلابی توهین کرده بودند و گرچه به ظاهر، این جریانات خود سر به نظر می‌رسند اما از آنجایی که یاران امام (ره) و استوانه‌های انقلاب را هدف قرار داده‌اند بی‌ارتباط با ضد انقلاب و سرویس‌های جاسوسی غرب نیستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر