کد خبر: 6527 A

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

موضوع استهزاء انبیای الهی به ویژه پیامبر اکرم (ص) در دستور کار اتاق فکر غرب علیه اسلام است، این مساله باید در مجمع عمومی سازمان ملل از سوی نمایندگی کشورهای اسلامی مطرح و جلوی آن گرفته شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اوج گیری بیداری اسلامی در منطقه و جهان گفت: شعار لبیک یا رسول‌الله (ص) در جهان اسلام به حق طنین افکن شده است.

به گزارش ایلنا، محمد نبی حبیبی که در پایان نشست دبیران حزب موتلفه سخن می‌گفت با اشاره به تداوم اهانت و استهزاء رسانه‌های غربی به ساحت پاک رسول‌الله (ص) اظهارداشت: موضوع استهزاء انبیای الهی به ویژه پیامبر اکرم (ص) در دستور کار اتاق فکر غرب علیه اسلام است، این مساله باید در مجمع عمومی سازمان ملل از سوی نمایندگی کشورهای اسلامی مطرح و جلوی آن گرفته شود.

حبیبی تصریح کرد: در کنگره جهانی حج امسال در مکه معظمه و مدینه منوره هم باید این موضوع از سوی مسلمانان مورد مدافه قرار گیرد و پاسخی دندان شکن به اهانت کنندگان داده شود و ملت و دولت عربستان بنا به خصوصیت واقع شدن خانه خدا و مرقد رسول‌الله (ص) باید حساسیت بیشتری نشان دهند.

وی افزود: موضوع اهانت به مقدسات یک سیسه جهانی توسط صهیونیسم علیه ادیان ابراهیمی است، اگر امروز جلوی آن گرفته نشود فردا دیر است، تاکنون بیش از یکصد تن در تظاهرات اعتراض آمیز علیه اهانت غربی‌ها به رسول‌الله (ص) به شهادت رسیدند، اگر ۱۰ برابر این هم جانشان را فدا کنند جا دارد که روند اهانت به مقدسات متوقف شود.

دبیر کل حزب موتلفه اسلای در ادامه با اشاره به هفته دفاع مقدس تهدیدهای نظامی صهیونیست‌ها علیه ایران را توخالی توصیف کرد و گفت: ‌توان رزمی، پیشرفت فوق‌العاده صنایع نظامی، روحیه جمعی ملت ما و نیروهای مسلح در یک حالت آماده باش برای هرگونه تهدیدی هستند. اگر صهیونیست‌ها حماقت کنند برای آن‌ها جهنمی خواهیم ساخت که از روی زمین محو شوند. رزمندگان بسیجی ما در انتظار روزی هستند که سینه به سینه صهیونیست‌ها ظاهر شوند و انتقام خون شهدای فلسطین در قانا و دیر یاسین و شهدای جنگ ۳۳ روزه و ۲۲ روزه را بگیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر