کد خبر: 6530 A

سردار عراقی مطرح کرد؛

خطرنا‌ک‌تر از جنگ فیزیکی جنگ سایبر و فضای مجازی است که مسئولان به ویژه مقام معظم رهبری کاملاً به آن اشاره دارند از این رو ما هم در جنگ نرم و هم جنگ سخت خود را آماده کرده‌ایم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: خطرنا‌ک‌تر از جنگ فیزیکی جنگ سایبر و فضای مجازی است که مسئولان به ویژه مقام معظم رهبری کاملاً به آن اشاره دارند از این رو ما هم در جنگ نرم و هم جنگ سخت خود را آماده کرده‌ایم.


به گزارش ایلنا؛ سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه تهدیدات علیه نظام و کشور ما همواره ادامه دارد، اظهار داشت: تهدید و جنگ از وقوع زندگی اجتماعی بشر همواره وجود داشته است.


جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با تأکید بر اینکه امروز جنگ سایبری و نرم آغاز شده است، تصریح کرد: ما نیز خود را به ابزارهای جدید مسلح کرده‌ایم؛ چراکه خطرنا‌ک‌تر از جنگ فیزیکی جنگ سایبر و فضای مجازی است که مسئولان به ویژه مقام معظم رهبری کاملاً به آن اشاره دارند از این رو ما هم در جنگ نرم و هم جنگ سخت خود را آماده کرده‌ایم.


وی در ادامه سخنان خود به آمادگی رزم و توان رزم اشاره کرد و گفت: آمادگی رزم قابل اندازه‌گیری است اما توان رزم را در برخی از موارد نمی‌توان اندازه گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر