کد خبر: 66383 A

نماینده شهرضا:

مواضع اصلاح‌طلبان در ارتباط با انتخابات و مسائل كشور مطلوب بوده است و البته باید تاكید كنم كه اعتقاد من این است كه آقای خاتمی به هیچ عنوان نامزد انتخابات نخواهد شد و از یك گزینه اصلاح‌طلب حمایت خواهد كرد.

ایلنا: نماینده شهرضا در مجلس نهم گفت: خاتمی به هیچ عنوان كاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نخواهد شد و قطعا از یك نامزد اصلاح طلب حمایت خواهد كرد.

عوض حیدرپور(نماینده شهرضا در مجلس شورای اسلامی) در گفتگو با خیرنگار ایلنا گفت: بنا بر آموزه‌ای كه از امام و رهبری داریم روش اخلاق اسلامی همراه با عقل سیاسی باید سرلوحه كاندیداها قرار گیرد و اخلاق اسلامی حكم می‌كند كه هیچ كاندیدایی به دنبال برخورد سلبی در انتخابات نباشد.

وی افزود: تجربه انتخابات گذشته نشان داد كه نوع رفتار خارج از اخلاق اسلامی و عقل سیاسی فضای رقابت سالم را از بین برد و باعث شد فضای انتخابات تلخ شود.

حیدرپور گفت: نتیجه زیرپا گذاشتن اخلاق اسلامی و افشاگری در روزهای تبلیغات نامزدها كشور را به تشنج كشاند و این رفتار به هیچ عنوان مورد تایید رهبری نیود كه فضای رقابت سالم مخدوش شود.

این نماینده مجلس اظهار داشت: رهبری در یكی از فرمایشات از سر درد گفتند كه هركس برای بر هم زدن آرامش روانی جامعه اقدامی انجام دهد خیانت كرده است و دوستانی كه نامزد می‌شوند باید توجه كنند تا آرامش روانی جامعه را بر هم نزنند.

وی تصریح كرد: كسانی كه وارد رقابت انتخابات می‌شوند چه در جبهه اصولگرایان، چه در جبهه اصلاحات بچه‌های انقلاب هستند و هیچ گاه نباید برای بر هم زدن آرامش كشور اقدامی كنند.

نماینده شهرضا با اشاره به تلاش اصلاح طلبان برای حضور موثر در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مواضع اصلاح طلبان در ارتباط با انتخابات و مسائل كشور مطلوب بوده است و البته باید تاكید كنم كه اعتقاد من این است كه آقای خاتمی به هیچ عنوان نامزد انتخابات نخواهد شد و از یك گزینه اصلاح طلب حمایت خواهد كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر