کد خبر: 66787 A

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری:

بهتر است در جبهه اصولگرایان یك نفر به عنوان كاندیدا معرفی و از از ورود اكثریت به این عرصه جلوگیری شود/ تنوع كاندیداها اگر از حد معمول عبور كند؛ قطعا امری نامطلوب و به صلاح كشور نخواهد بود.

ایلنا: دبیر و سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری و گفت: تنوع كاندیداها اگر از حد معمول عبور كند؛ قطعا امری نامطلوب و به صلاح كشور نخواهد بود.

كمال سجادی در گفتگو با خبرنگار ایلنا‏‏، با اشاره به علت تعدد كاندیداهای ریاست جمهوری اظهارداشت: تجربه‌های پیشین كاندیداها كه موفق به كسب سمت رئیس جمهوری شده‌اند و همچنین مشاركت سیاسی طی سالیان متمادی و همچنین تنوع سیستم‌ها و طیف‌هایی كه فعال در سطح جامعه هستند، منجر به تعددكاندیداهای ریاست جمهوری شده است.

وی ادامه داد: افراد مستقلی نیز وجود دارند كه سودای ریاست جمهوری را دارند و علت دیگر هم مربوط به تمایل آنها می‌شود كه به عنوان مثال جایگاه قوه مجریه برای این افراد حائز اهمیت است.

سجادی با تاكید براینكه تنوع كاندیداها اگر از حد معمول عبور كند قطعا امری نامطلوب و به صلاح كشور نخواهد بود، گفت: بهتر است در جبهه اصولگرایان یك نفر به عنوان كاندیدا معرفی و از از ورود اكثریت به این عرصه جلوگیری شود.

دبیر و سخنگوی جبهه امام و رهبری با اشاره به اهمیت انتخاب یك الگوی اقتصادی برای تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی افزود: آحاد جامعه می‌توانند با مشاركت و حضور پرشكوه خود در صحنه‌های مختلف سطح كشور نقش موثری را در تحقق امر حماسه سیاسی ایفا كنند.

وی در ادامه با بیان اینكه برای تحقق حماسه اقتصادی در كشور باید توجه ویژه‌ای به تولیدات داخلی داشته باشیم، اظهار داشت: لذا باید تمام ظرفیتهای خود را فعال و منابع و معادن را با درنظر گرفتن استعدادهای موجود به نحو احسن مدیریت كنیم.

وی افزود: در اینصورت می‌توانیم تحریم‌های اعمال شده از سوی بیگانگان را دور زده و در تحقق اهداف خود گام‌های موثری برداریم.

دبیر و سخنگوی جبهه امام و رهبری به موفقیت كشورمان در زمینه روابط دیپلماسی و سیاست خارجی اشاره و خاطرنشان كرد: به امتداد و اصل ارزش‌های اسلامی كشورمان تاكنون هیچ كونه خدشه‌ای وارد نشده و كم و كاستی‌های مربوطه نیز در ارتباط با مسائل اقتصادی بوده كه بعضا مدیران به جای درنظر گرفتن اصل و محتوا به حاشیه‌ها پرداخته‌اند.

انتخابات ریاست جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر